Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

jeste

 

Zoran Stanković, čuveni patolog, predsednik Koordinacionog tela za Bujanovac, Preševo i Medveđu i bivši ministar, preminuo je jutros, potvrđeno je za Nova.rs.

 

Kako navodi naš izvor, Stanković je preminuo od posledica koronavirusa.

Završio je Medicinski fakultet u Nišu 1980. godine, a doktorirao je 1997. godine. Specijalizaciju za sudsku medicinu i patologiju zatvršio je na VMA. U čin general-majora je unapređen 2001. godine.

Edited by Milosh76
Link to comment

U jebote, boze statistike kad ces poceti uzimati antivaxere kao u USA. Smrt javnog provaxera samo daje metke antivax ekipi da kuju zavere u nebesa....
 

 

  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Spooky said:

U jebote, boze statistike kad ces poceti uzimati antivaxere kao u USA. Smrt javnog provaxera samo daje metke antivax ekipi da kuju zavere u nebesa....

 

Umiru antivaxxeri i antimaskeri svakog dana, međutim racionalnu i civilizovanu razmenu mišljenja sa njima ne možeš očekivati. I da umiru VIP antimaxeri to bi vrlo brzo obrnuli na zaveru "kako se oni namerno ubijaju pošto znaju istinu™"

Link to comment
23 minutes ago, Spooky said:

U jebote, boze statistike kad ces poceti uzimati antivaxere kao u USA. Smrt javnog provaxera samo daje metke antivax ekipi da kuju zavere u nebesa....
 

 

 

Problem je sto su vrlo verovatno ti VIP antivakseri vakcinisani

Link to comment
 
Problem je sto su vrlo verovatno ti VIP antivakseri vakcinisani
naravno da su vakcininsani, ko je lud da umre od korone pred toliko obozavalaca :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Djuro said:

ne znam od kad je ovaj snimak, gore,  ali ovde se vidi da je tesko bolestan od neceg gadnog.

Od pre pola godine. Malo teže priča, ali ne deluje mi tako loše.

Edited by mraki
Link to comment
39 minutes ago, Djuro said:

opa, to onaj patolog za VMA?

 

39 minutes ago, James Marshall said:

Patolog, onaj neki koordinator za jug Srbije?

 

no comment

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

ne znam od kad je ovaj snimak, gore,  ali ovde se vidi da je tesko bolestan od neceg gadnog.


I ja mislim da je bio bolestan nevezano za pandemiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...