Jump to content
IGNORED

krizna kujna. prehrambene navike prvog sveta, pa dok traje - traje.


gospa buba

Recommended Posts

injao, stize janjetina, nenadano, inace bih jela pilav od juce koji mi i nije nesto uspeo

drug mi salje preko zajednicke drugarice anesteziologa koja ide kuci s dezurstva  iz kovid centra

janjetina po cenu rizika od korone :piggy:

Link to comment

Cale ima prilagodjenu ishranu, pa se za njega sprema jagnjeci but.:happy: Ostali ce se zadovoljiti rostiljem, koji je jos u fazi pripreme.

Miliprot, milibrot, ( kako ga vec ko zove ), prosao prvi test.

Link to comment
20 minutes ago, renne said:

to zato što smo mi iz istog sela

iz istog sela i drzave i naroda :hihi:

 

jelo se, bilo svega, ostalo za posle.

 

ovaj put bez kolacha, umuvala u chashe neki zele od jagoda u poslasticharski krem, na redove. mozda uveche uzmem da pechem neshto ozbiljno.

Edited by gospa buba
Link to comment

zaboravila sam da kupim bademe i grozdjice za pinjicu tj panetone, pa sam ogolila florida belov mediteran musli i dodala kandirane kore od limuna i narandze. ekstra.

Link to comment
Just now, morgana said:

zaboravila sam da kupim bademe i grozdjice za pinjicu tj panetone, pa sam ogolila florida belov mediteran musli i dodala kandirane kore od limuna i narandze. ekstra.

to mi kazi, donela sam 1 bugarskog lidla shecerene narandze i limunove bash za te prigode! davaj recept al nemoj da je mnogo luksuzan imam josh 10 termichki neobradjenih jaja za dao kraja policijskog vaskrsa! :dry:

Link to comment

ozica lozica, krompir krunpir. govorim jugoslovenski u svim varijetetima. tenksic, idem chitam :)

 

 

edip. 7 zumanaca! odakle mi 7 zumanaca burzujko!!! :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...