Jump to content
IGNORED

гласање Дија-Споре


srgjeef

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    35

  • Luc

    31

  • Indy

    30

  • Marvin (Paranoid Android)

    18

Pa dobro, za drugi krug predsedničkih je glasalo 244. Ako je do 2 glasalo 250, možda se do kraja dana nakupi i celih 300 :D

Link to comment
Pretpostavljam da su slali zahteve Konzulatu u NYC da im omoguci da glasaju u Bostonu i Konzulat im je odobrio da otvore glasacko mesto (u Kembridzu, u srpskoj crkvi) pod uslovom da se prijavi vise od, cini mi se, 300 glasaca.
Da bi biracko mesto u dijaspori bilo otvoreno, potrebno je da se u biracki spisak, upishe najmanje 100 glasacha. To je jedini uslov.
Link to comment

izgleda da u montrealu nisu uspeli da organizuju izborno mesto. meni su iz njujorskog konzulata slali mail da obavestim prijatelje u montrealu da se prijave, posto su imali 94 prijave.edit: kasno uocena nepismenos'

Edited by paculla
Link to comment
dakle, nije bas da bostonska dijaspora ne mari za izbore.
Izgleda da ima dosta onih koji mare. Oni koji manje mare su uglavnom oni koji ovde zive nekoliko decenija.
Link to comment

Kakvi Uroše... teško se može sada nešto saznati osim ako ti konzul nije komša or something. Ne nadaj se Bog zna čemu, mislim da će biti 300 ljudi, 350 plafon a i to je optimistički, London ima tradicionalno™ jak glas DS-LDP, ali sitno je to. Prošli put je javio prvi Idioteque čini mi se, ako imaš prijatelje u izbornim štabovima DS ili LDP, znaće oni pre nas. Sutra će se sigurno znati u izbornim štabovima tokom popodneva.

Link to comment
Kakvi Uroše... teško se može sada nešto saznati osim ako ti konzul nije komša or something. Ne nadaj se Bog zna čemu, mislim da će biti 300 ljudi, 350 plafon a i to je optimistički, London ima tradicionalno jak glas DS-LDP, ali sitno je to. Prošli put je javio prvi Idioteque čini mi se, ako imaš prijatelje u izbornim štabovima DS ili LDP, znaće oni pre nas. Sutra će se sigurno znati u izbornim štabovima tokom popodneva.
Hvala, Marvine.:)
Link to comment
dok sam bio u ambasadi oko 2pm, cuh neke komentare da je bar 250 [celih :o] ljudi izaslo na izbore do tada [London]
U Njujorku najveca izlaznost (do 17 sati 100% vise nego na predsednickim izborima) od kada je uvedeno glasanje inostranaca Edited by Luc
Link to comment

UK glasanje (Ukoliko neko vec nije postavio). Znam da je jedan broj u Srbiji trenutno gde ce danas glasati....Upisano: 976Izaslo: 452DS: 230LDP: 106DSS: 63SRS: 40PSS: 4Seljaci: 1Romi: 1Romi2: 1Lecic: 2Sain:1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...