Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

meni nije baš jasna ta "Dobar je Konara nego ovi okolo njega" priča. I to koliko se učitava u manire i u to što se nije smejao kao klovnovi oko njega, već prevazilazi mnoge granice. Nisam protivnik manira, ozbiljnosti, ali to mi samo po sebi ne znači ništa.

kad neko 13. marta izjavi da deca ne mogu da prenose virus, taj je za mene šuster isto koliko i taj Nesterović. I takve izjave nose istu, ako ne i veću opasnost od izjava o smešnom virusu sa fejsbuka. 

jedini validan argument tu mi je "nemamo boljeg".  ali doduše, i to mi ne zvuči baš kao mnogo verovatno. I sam Kon je juče/prekjuče spominjao nekog kolegu koji je još u februaru upozoravao da se sprema globalna pandemija, a "mi ostali smo sumnjali da će do toga doći". Kad za 10 godina brat Kinez pojede lenjivca ili koalu ja bih baš voleo da kod nas takav epidemiolog bude in charge, a ne neki Konara

 

Link to comment

Da je Kon bio onoliko ostar prema vlasti koliko PPP ocekuje, ne bi ga mi ni videli na TVu. Ocekujete potpuno nerealne stvari. Covek se trudi da odradi svoj posao najbolje sto moze ali vi bi ste da se bavi rusenjem vlasti. 

VIdim da neki ljudi ovde mu zameraju sto nije nahranio predsednika govnima na konferenciji. Nisam nesto cuo da je bilo nekih protesta od kad je krenula korona, pa cu dati sebi slobodu da pretpostavim da isti ti koji ga kritikuju sede kuci, zderu i vrte tviter gledajuci na koga ce sledeceg da se sablazne.  

Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

I sam Kon je juče/prekjuče spominjao nekog kolegu koji je još u februaru upozoravao da se sprema globalna pandemija, a "mi ostali smo sumnjali da će do toga doći". 

 

Mislio je na Radovanovića, koji je i sam početkom februara izrazio sumnju da će nas zakačiti virus. Ali opet, početkom februara i nije bilo mnogo slučajeva van Kine.

 

edit

ipak je kraj januara
Radovanović: Smrtnost od korona virusa je oko dva odsto

 

Quote

Rizik da se novi korona virus pojavi u Srbiji direktno zavisi od intenziteta saobraćaja sa Kinom, objašnjava za Danas epidemiolog Zoran Radovanović, dodajući da su zemlje koje primaju veći broj kineskih putnika trenutno više ugrožene.

 

Edited by zgembo
Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

Kad za 10 godina brat Kinez pojede lenjivca ili koalu ja bih baš voleo da kod nas takav epidemiolog bude in charge, a ne neki Konara

 

Za 10 godina ni taj ni Kon neće znati na kojoj su planeti, a kamoli da će ih biti briga da li se po Srbiji jedu škembići od pangolina. 

Link to comment
6 minutes ago, zgembo said:

Mislio je na Radovanovića, koji je i sam početkom februara izrazio sumnju da će nas zakačiti virus. Ali opet, početkom februara i nije bilo mnogo slučajeva van Kine.

 

Jeste, 06.02.20. je Radovanovic dao intervju za Vreme, a pre toga autorski tekst u Danasu

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Imam utisak da će današnja KZN, sa ili bez novinara, biti cirkus a ne isključujem ni neko vanredno gostovanje glavešina na TVu, samo je pitanje ko će da vadi trnje?!
O pozadini Konove ostavke će nam dosta reći i ekipa koja bude držala KZN.

 

Kon će biti hedlajner današnje presice. Jedna od stavki dogovora, kako čujem...

 

:fantom:

 

Meni je super da on ostane. Od ostalih mogu da svarim jedino Dariju i Lončara (ne mogu da shvatim šta se dešava samnom, ali Lončar mi deluje jedini na visini zadatka od svih ostalih)

Nestorovića treba skloniti skroz, da više ne širi gluposti.

 

Link to comment
54 minutes ago, Shan Jan said:

Da je Kon bio onoliko ostar prema vlasti koliko PPP ocekuje, ne bi ga mi ni videli na TVu. Ocekujete potpuno nerealne stvari. Covek se trudi da odradi svoj posao najbolje sto moze ali vi bi ste da se bavi rusenjem vlasti. 

VIdim da neki ljudi ovde mu zameraju sto nije nahranio predsednika govnima na konferenciji. Nisam nesto cuo da je bilo nekih protesta od kad je krenula korona, pa cu dati sebi slobodu da pretpostavim da isti ti koji ga kritikuju sede kuci, zderu i vrte tviter gledajuci na koga ce sledeceg da se sablazne.  

 

Meni je bas zao sto je Kon povukao ostavku, cini se da PPP mahom zasluzuje da ga kroz ovu epidemiju vode Vulin, Loncar, Darija Krutic Kamenac i ovaj ljigavac iz Novog Sada kojeg su brzopotezno pokusali da prodaju javnosti kao novo lice borbe protiv pandemije. Kad je katastrofa bar da se zabavimo malo usput.

Link to comment
 
Meni je bas zao sto je Kon povukao ostavku, cini se da PPP mahom zasluzuje da ga kroz ovu epidemiju vode Vulin, Loncar, Darija Krutic Kamenac i ovaj ljigavac iz Novog Sada kojeg su brzopotezno pokusali da prodaju javnosti kao novo lice borbe protiv pandemije. Kad je katastrofa bar da se zabavimo malo usput.
Plus milijun.
Kakav narod, takva vlast

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...