Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, Redoran said:

 

Ako je lako, zbog čega se niko ne usuđuje da to uradi i pošalje ih na troskoke? Vrhovni moćnik bi radije pojeo živu žabu nego da slučajno krene uz dlaku ovim talibanima. Jbt treba nam neki iz naftalina izvučen rezervni oficir da se drzne i javno kaže kako između javnog zdravlja i talibanštine valja izabrati ono prvo.

 

plus milijardu.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Stanje u Domovima za stare

 

 

Prevelik propust... Je su li ti domovi uopšte imali bilo kakve smjernice ili naređenja kako da rade za vrijeme vandrednog stanja?

Link to comment
Just now, mackenzie said:

 

 

Prevelik propust... Je su li ti domovi uopšte imali bilo kakve smjernice ili naređenja kako da rade za vrijeme vandrednog stanja?

 

Zabrana poseta cim je proglasen prvi zarazeni, a u poslednjih par nedelja, se dodje ispred zgrade i preda se sta ima, lekovi/pelene, koje dezinfikuju i unesu u zgradu. Pricam za privatni dom, kako je u drzavnim, ne znam, al znam da je to naredjenje Ministarstva.

Link to comment
1 minute ago, mackenzie said:

 

 

Prevelik propust... Je su li ti domovi uopšte imali bilo kakve smjernice ili naređenja kako da rade za vrijeme vandrednog stanja?

Rrkao av da vojska cuva domove i da ni ptica ne moze uci

Link to comment

Uh, kaze kon kao da su se udruzilo sa virusom da se bore protiv njih. To je bukvalno poruka koji sns salje preko svojih Facebook profila u sponzorisanim porukama.

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Da je Kon bio onoliko ostar prema vlasti koliko PPP ocekuje, ne bi ga mi ni videli na TVu. Ocekujete potpuno nerealne stvari. Covek se trudi da odradi svoj posao najbolje sto moze ali vi bi ste da se bavi rusenjem vlasti. 

VIdim da neki ljudi ovde mu zameraju sto nije nahranio predsednika govnima na konferenciji. Nisam nesto cuo da je bilo nekih protesta od kad je krenula korona, pa cu dati sebi slobodu da pretpostavim da isti ti koji ga kritikuju sede kuci, zderu i vrte tviter gledajuci na koga ce sledeceg da se sablazne.  

 

... ovo govorim od pocetka.

 

Jedini glas razuma tamo.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

Uh, kaze kon kao da su se udruzilo sa virusom da se bore protiv njih. To je bukvalno poruka koji sns salje preko svojih Facebook profila u sponzorisanim porukama.

 

To je poruka koju šalju godinama, ko je protiv nas, taj je protiv Srbije/opstanka srpskog naroda

Link to comment

Ponavljam, dok sam cekao uključenje, reporterka rts-a kaže kako je kolegi otac koji je boravio u ovom domu u Nišu umro od korone još u četvrtak!

Jebote, kako niko ne pita od kad se to znalo?

Kad je Vučić ono nosio respiratore?

Link to comment
12 minutes ago, Redoran said:

 

Ako je lako, zbog čega se niko ne usuđuje da to uradi i pošalje ih na troskoke? Vrhovni moćnik bi radije pojeo živu žabu nego da slučajno krene uz dlaku ovim talibanima. Jbt treba nam neki iz naftalina izvučen rezervni oficir da se drzne i javno kaže kako između javnog zdravlja i talibanštine valja izabrati ono prvo.

 

ono sto ja znam, zasad je sns kampanja, kao i lokalni sns retardirani gaulajteri, nanela mnogo vise stete po javno zdravlje nego spc. i onaj ko se ohrabrio™ da ga silji po talibanima, a prihvatajuci da je legitimno voditi kampanju po srbiji u doba korone, moze da odjebe u troskocima, sto se mene tice.

Edited by Nikodije
Link to comment
Ponavljam, dok sam cekao uključenje, reporterka rts-a kaže kako je kolegi otac koji je boravio u ovom domu u Nišu umro od korone još u četvrtak!
Jebote, kako niko ne pita od kad se to znalo?
Kad je Vučić ono nosio respiratore?

Bio je u petak 10.4. Verovatno jer se vec proculo o da smanji stetu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...