Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

14 minutes ago, Lancia said:

Se nose maske u Srbiji u zatvorenom prostoru i prevozu?¿ Pitam za sebe.

Pa neki nose, a neki i ne nose...

 

Bukvalno zavisi od mnogo faktora... Na primer u subotu u tržnom centru 90% nosilo, sinoć u istom tržnom centru obrnuto, 90% nije nosilo...

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Pa neki nose, a neki i ne nose...

 

Bukvalno zavisi od mnogo faktora... Na primer u subotu u tržnom centru 90% nosilo, sinoć u istom tržnom centru obrnuto, 90% nije nosilo...

:D idiudupe, sad mi je sve jasno.

  • Haha 1
Link to comment

pre 2 nedelje išao u sup da napravim pasoš klincima. od naroda koji je došao da pravi dokumenta je poneko i nosio masku, ali od zaposlenih bukvalno niko.

 

Link to comment
pre 2 nedelje išao u sup da napravim pasoš klincima. od naroda koji je došao da pravi dokumenta je poneko i nosio masku, ali od zaposlenih bukvalno niko.
 
jebote moram po pasoshe :ohmy:

hvala :hail:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
7 minutes ago, omiljeni said:

pre 2 nedelje išao u sup da napravim pasoš klincima. od naroda koji je došao da pravi dokumenta je poneko i nosio masku, ali od zaposlenih bukvalno niko.

 

Oh :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

moram po pasoshe

 

Kolega se isto to setio... sad psuje eupravu i Vesica, posto je prvi slobodni termin 12.avgust 2021. godine.

 

Na pitanje zasto to nije ranije resio? "Uvek to radim u zadnji cas, i uvek mi uspe" rece on. Samo je zaboravio da je ove godine 10 godina od prvih biometrijskih pasosa i da "cela Srbija" produzuje pasose.

Link to comment
20 minutes ago, omiljeni said:

pre 2 nedelje išao u sup da napravim pasoš klincima. od naroda koji je došao da pravi dokumenta je poneko i nosio masku, ali od zaposlenih bukvalno niko.

 

Uvodim klimju na slikanje u MUP, a gospođa me pita što nosim masku i zar mi ne smeta... ja :blink:...

Link to comment
43 minutes ago, omiljeni said:

pre 2 nedelje išao u sup da napravim pasoš klincima. od naroda koji je došao da pravi dokumenta je poneko i nosio masku, ali od zaposlenih bukvalno niko.

 

 

Isti slučaj. Ja sam bio jedan od retkih sa maskom. Od zaposlenih niko nije nosio.

 

Što je najgore, par ljudi iza mene, bez maske naravno, mi disaše za vratom sve vreme, kao da će red da im pobegne. Ni par mrkih pogleda sa moje strane nije pomoglo da skapiraju... ne volim kad mi se neko nakači na vrat i u normalnim okolnostima, kad čekam red negde, a naročito sad...

 

U pošti u koju idem svakodnevno, zaposleni nisu nosili maske ni kad je bilo 5k slučajeva dnevno... čuo sam usput od jedne od radnica da je ovo sve zavera, da nas praše nečim... a i ljudi koji ulaze da nešto odrade, 90% ne nose maske... 

 

Ne vredi, moraju da se crtaju ovom narodu neke stvari... 

Link to comment

Pre neki dan odem do Poreske uprave u zgradi opštine Vračar, niko od zaposlenih ne nosi masku, čak ni na ulazu. Ja em revakcinisan, em pretpostavljam da sam ili već preležao ne osetivši ili na neki način otporan, pošto su u mom okruženju imali i uža familija i svi bliski drugari, plus je burazer radio na jednom covid odeljenju, pa nosim masku kad god uđem negde.

 

 

Link to comment

Pet dana turističkog cimanja po zapadnoj Srbiji, od Loznice do Sjenice, Drinom, Limom, Uvcem, preko Jagodnje, Tare , Zlatibora , Zlatara i u povratku Povlena.
1150 km, desetina gradova, lokacija, restorana, drumskih krčmi, turističkih atrakcija.
I kratak izlet do Višegrada. 

Od COVID mera, kasirka u MAXI-ju u Bajinoj Bašti nosila masku.
I na krstarenju po Uvcu, zabranjena poseta Ledenoj Pećini, kao, zbog Corone ...

Corona kapitulirala, izgleda, a da nama nisu javili.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

Kolega se isto to setio... sad psuje eupravu i Vesica, posto je prvi slobodni termin 12.avgust 2021. godine.

 

Na pitanje zasto to nije ranije resio? "Uvek to radim u zadnji cas, i uvek mi uspe" rece on. Samo je zaboravio da je ove godine 10 godina od prvih biometrijskih pasosa i da "cela Srbija" produzuje pasose.

Sad si me bacio u trip, otkud prvi pasosi 2011, kad sam ja pre dve godine menjao pasos. Ali gugl je tu da pomogne, do kraja 2011. su vazili strari SRJ pasosi. Zato i jesu velike guzve.

Ja sam morao klincima sad da vadim... Bilo, ne ponovilo se.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Boycie said:


de jure da, de fakto ne. 

 

u periodu od 4 do 15 juna se novi sad ponasao primerno u prevozu i prodavnicama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...