Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Da ga uhapse sad, samo cemu povecati popularnost...

 

Svi su znali da on nije sav svoj, zašto je od početka uključen u ovaj cirkus, to je pravo pitanje...

Link to comment

A ja se pitam zašto onaj doktor Đevrek spominje neki lek koji se koristi u veterini.
I kao šta priča, ko bitanspominje to...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

juče dobijem mejl od izuzetno obrazovane osobe, vrhunskog stručnjaka u svojoj oblasti, sa receptom za prirodni antibiotik - voda od belog luka, koja ubija covid 19 u crevima.

:isuse: :isuse: :isuse:

još piše 'ja sam probao i deluje' :ph34r:

nisam imala snage da čitam do kraja, daleko bilo da odgovorim. 

planeto kometo gde si?

 

 

 

  • Haha 5
Link to comment

:isuse:

 

Quote

Policija je saopštila da je na punktu na Beogradskom sajmu za vakcinaciju protiv koronavirusa sprečila izdavanje lažne potvrde o vakcinaciji i uhapsili M.P. (32).

Sumnja se da je M.P, kao volonter angažovan za unos podataka o vakcinaciji, u sistem unosio podatke o vakcinaciji i revakcinaciji gradjana koji nisu bili prisutni.

Policija je prilikom pretresa kod nejga našla takve dve falsifikovane potvrde o vakcinaciji.

Kako se navodi, pokušaj malverzacije sprečen je pomoću samog informacionog sistema za vakcinaciju koji omogućava da se otkrije zloupotreba.

U saopštenju se navodi da će policija protiv osumnjičenog podneti i krivičnu prijavu zbog posedovanja oružja, jer je prilikom pretresa u njegovom stanu nadjen revolver.

Osumnjičeni je zadržan i uz krivične prijave biće priveden u tužilaštvo.

 

Link to comment
55 minutes ago, radisa said:

Da ga uhapse sad, samo cemu povecati popularnost...

 

Svi su znali da on nije sav svoj, zašto je od početka uključen u ovaj cirkus, to je pravo pitanje...

 

Zato mogu da ga zatuku, pa nek' bude popularan koliko hoće. Kolko taj lik nosi mrtvih na duši, masovne ubice da mu pozavide.

 

 

Edited by Anonymous
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, angelada said:

Drugar ti se zahvaljuje do neba i nazad :heart: Išao je na kontrolu, ukinuli su mu antibiotike jutros, ostavili lekove za stomak, srce i vitamine. Pa će opet sledećeg petka na kontrolu. CRP 4.

Odlično, baš mi je drago da je pregurao! Nema na čemu, batalite to zahvaljivanje. 

2 hours ago, Arkadija said:

Korona je 100% bolovanje.

Sve koje ja znam su prošle godine imali 100%. Ja sam (batlija) koristila porodiljsko kad sam imala koronu :lolol:

1 hour ago, Ted said:

da ako si se zarazio na radnom mestu ili u vezi sa obavljanjem posla. ako si se zarazio na žurci van radnog vremena ili za vreme godišnjeg odmora onda ne

 

jedini mali problem je što je gotovo nemoguće utvrditi ko se gde zarazio

Lažu svi. Sestrin kolega dolazio na posao mrtav bolestan ali tvrdio da nije korona, on se to onako nešto prehladio. Sledeća scena - čuo da je od korone 100% bolovanje i odmah je viđen kod Kineza kako kupuje pidžamu za bolnicu, kaže ide da legne, ima koronu, zarazili ga dušmani na poslu. 

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, Valkyrie said:

Lažu svi. Sestrin kolega dolazio na posao mrtav bolestan ali tvrdio da nije korona, on se to onako nešto prehladio. Sledeća scena - čuo da je od korone 100% bolovanje i odmah je viđen kod Kineza kako kupuje pidžamu za bolnicu, kaže ide da legne, ima koronu, zarazili ga dušmani na poslu. 

 

eh, odavno je poznato da savest ne može da se normira. pa su stoga i apeli na savest, tako popularni u ovo vreme, u najvećem broju slučajeva zvučni poziv za gluvog ili svetlosni za slepog. recipijent nije sposoban da ih primi.

 

mali ljudi, u svojim uskim svetovima, nesvesni bilo čega, guraju se nad sirotinjskim kazanom, budžetom neke osirotele javne ustanove ili državne firmice. i savršeno srećni što učestvuju u spostvenoj i opštoj propasti, bez ikakve mogućnosti da to pojme na bilo koji način ili da nešto povodom toga učine.

Edited by Ted
  • +1 9
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Lažu svi. Sestrin kolega dolazio na posao mrtav bolestan ali tvrdio da nije korona, on se to onako nešto prehladio. Sledeća scena - čuo da je od korone 100% bolovanje i odmah je viđen kod Kineza kako kupuje pidžamu za bolnicu, kaže ide da legne, ima koronu, zarazili ga dušmani na poslu. 

Jao, kako sam ja popizdeo danas. Priča jedan poznanik, burazer mu zaražen, ista kuća ali poseban ulaz.

Njegova žena kaže na poslu da imaju zaraženog. Reko pametno od nje, tako i treba.

- Ma šta treba, ona nema pojma, samo bezveze priča, to se ne govori, nemamo mi mnogo kontakata sa njima...

I ranije je vukao na stranu zaveraša, ali od kako je on preležao sa vrlo blagim simptomima, nemoguće je razgovarati. Probaću da izdvojim samo par stvari:

- šalju bezveze burazera na analizu zbog zgrušnjavanja krvi kad se zna da nema to, koronu samo odredjene krvne grupe dobijaju. Tu ga uhvatih da uopšte ne zna ni koje su krvne grupe, ni koje postoje.

- doktori lažu, upisuju koronu i kad nije da bi se kupovali vitamini po apotekama

- vakcinacija nije lek već da se svi zarazimo i onda nikom ništa ne bude

-životinje su redom zaražene i prenose ljudima virus, njih treba vakcinisati

- beli luk redovno i korona ti sigurno ne može ništa

- deca mu imala sve simptome, ali to je ništa, samo prehlada, doktor rekao korona ali nema pojma

- holesterol ne postoji, i to je izmišljeno

:frust:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...