Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

jedna crtica o koroni i srbima

 

ona rada iz hronike ima emisiju na nova s “da sam ja neko”. u lajkovcu je i priča sa 10ak ljudi, svi 80+, a u lokalu u kom ih snimaju ima cca 20 ljudi

 

samo snimatelj i mikroman imaju masku

 

i onda jbt 6k u bolnici, pa kako, pa zašto

Link to comment
36 minutes ago, mraki said:

-životinje su redom zaražene i prenose ljudima virus, njih treba vakcinisati

 

Što vakcinisati, to treba poubijati.

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jedna crtica o koroni i srbima

Upravo gledam i isto mislim 

 

Ili, da li je moguće , recimo sve su ih testirali brzinskim ?

 

 

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Upravo gledam i isto mislim 

 

Ili, da li je moguće , recimo sve su ih testirali brzinskim ?

 

 

sasvim sigurno nisu

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

eh, odavno je poznato da savest ne može da se normira. pa su stoga i apeli na savest, tako popularni u ovo vreme, u najvećem broju slučajeva zvučni poziv za gluvog ili svetlosni za slepog. recipijent nije sposoban da ih primi.

 

 

Savesni pretplatnik nije trenutno dostupan ili je iskljucio savest.

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jedna crtica o koroni i srbima

 

ona rada iz hronike ima emisiju na nova s “da sam ja neko”. u lajkovcu je i priča sa 10ak ljudi, svi 80+, a u lokalu u kom ih snimaju ima cca 20 ljudi

 

samo snimatelj i mikroman imaju masku

 

i onda jbt 6k u bolnici, pa kako, pa zašto

 

Zato sto se ovde malo vise podigla lestvica, nema to u rl. Mogu razumno nekom da pojasnim danas, sutra je sve isto, ne vredi. To ce se neko baviti posle...sefica mi juce dolazi s temperaturom na posao, nije mart 20 no je mart 21...i sta da radim, izbegavas budale ali nije samo to, tako je danas - dobro, recimo da sam eliminisao/umanjio tezu sliku, ucinio isto za svoje starije

Recimo i da necu zbog debila unositi trecu vakcinu i tom prilikom preci malo i na njihovu stranu, otkud znam, nisam sekundu razmisljao o vakcini, samo sam cupkao dok ne dodje moj red. Sta ako nije bas normalno bockati se u meri kojom se oni ne bockaju, jbg njih je vise

Problemicic ce biti kako da ne prekinem komunikaciju sa previse ljudi koji su se ponasali sramotno, zbog ovoga i zbog onoga. Nemam iluzije da mi ovo mozemo da zaustavimo disciplinom samo nisam ocekivao bas ovako bolenje k.

I nije samo ovde, svuda je manje vise isto kada nema restrikcija

Link to comment

E, a jeste razmisljali o tome kako cete se, kad prodje ovo, odnositi prema ljudi iz familije, prijateljima koji su vas poprilicno razocarali u ponasanju? Ja mislim da cu se trajno distancirati od takvih, nazalost. Neki bas gotivni ljudi su me jako razocarali svojom sebicnoscu, ne verujem da ce sati i dani razgovora pomoci da promenim misljenje. Bedak

Link to comment

Moja ekipa se sjajno pokazala, obično ih gadim, ali ovde nemam zamerke. Ja sam tu najgori od svih njih. Niko se nije zarazio, ono jeste stvar sreće, ali ipak.

 

Što se ostalih tiče, šta znam, nadam se da nisu nikog svojom glupošću usmrtili, tek treba tu misao da svarim.

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

E, a jeste razmisljali o tome kako cete se, kad prodje ovo, odnositi prema ljudi iz familije, prijateljima koji su vas poprilicno razocarali u ponasanju? Ja mislim da cu se trajno distancirati od takvih, nazalost. Neki bas gotivni ljudi su me jako razocarali svojom sebicnoscu, ne verujem da ce sati i dani razgovora pomoci da promenim misljenje. Bedak

 

Realno necemo konkretno uraditi nista posto smo mi ti koji paze na druge. Tako cemo paziti i na njihova osecanja. Ovo drustvo je toliko podeljeno da bi bio luksuz da se delimo po kucama i zgradama. Da bude isto ne bi trebalo al izgleda cemo svi da se pravimo ludi i izbegavamo temu, bar bi oni trebalo da zacute, ko zna sta ce biti. Ja cu uopsteno da podjebavam zauvek

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...