Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

16 minutes ago, Facundo Orellana said:

Ovamo se zaraženi šetkaju, a povratnici iz inostranstva 10 dana karantin. Policija proverava svaka dva dana. Zar se ne mogu isto i zaraženi kontrolisati?:isuse: Prepušteni imunitetu krda od 11. maja, tačnije bahatluku najprimitivnijih. Katastrofu može samo obavezna imunizacija sprečiti.

Ili nam nema normalnog zivota jos dugo.  Jedino da virus volsebno nestane 

Link to comment

Ne znam sta mi je trebalo, citam malopre komentare na neku vest o vakcinaciji na N1. Bilo ko poziva na razum i vakcinaciju se proglasava SNS botom, a neka zena tvrdi kako je dovoljno razgovarati s bilo kim dobronamernim ko radi u bolnici ili na groblju da se sazna da je zapravo prosle godine mnogo manje ljudi umrlo nego ranijih. :isuse:

Link to comment

Konsultacije medicinskog dela Kriznog Štaba i predstavnika Vlade završene su nakon više od sat i po vremena, saznaje "Blic". Prema prvim informacijama, izvesno je da će mere koje će se odnositi na naredne dane biti pooštrene, ali tačna ograničenja, kao i na šta će se konkretno ona odnositi biće poznata - sutra.

Link to comment
5 minutes ago, Sammael said:

Ne znam sta mi je trebalo, citam malopre komentare na neku vest o vakcinaciji na N1. Bilo ko poziva na razum i vakcinaciju se proglasava SNS botom, a neka zena tvrdi kako je dovoljno razgovarati s bilo kim dobronamernim ko radi u bolnici ili na groblju da se sazna da je zapravo prosle godine mnogo manje ljudi umrlo nego ranijih. :isuse:

Ima li neko psiholosko objasnjenje tipa negiranje protiv straha 

Link to comment

U petak mi koleginica kaže:
Dobila sam poziv za ponedeljak, ali neću ići, rekao mi brat koji je lekar, da ako mislim da zatrudnim ne primam vakcinu.
I tako...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
U petak mi koleginica kaže:
Dobila sam poziv za ponedeljak, ali neću ići, rekao mi brat koji je lekar, da ako mislim da zatrudnim ne primam vakcinu.
I tako...

.... Shiit has hit the fan!


Džaba što ni jedan ozbiljan stručnjak ili institucija ne pričaju o neplodnosti kao posledici vakcine uvek će da se javi neko sa ja znam lekara, farmaceuta, lokalnog vrača koji mi reko... ozbiljan retard je svako ko se zove lekarom a ljude u zabludu i opasnost dovodi sa ovakvim besmislicama.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Još u januaru, kada je kod mene u ustanovi bila anketa, rekla sam vam da su doktori bili ti koji su se prijavili u minimalnom broju za vakcinaciju. Još uvek je tako.

Trenuto, najveću kampanju protiv vakcine kod mene na poslu vodi čovek čija je žena genetičar ( on je niko i ništa, ali ona ima mišljenje). Taj odliv mozga ne možete da shvatite.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Kao što se autizam "dobija" MMR vakcinom. Neko je negde nešto čuo, i to naravno postaje nepobitna istina, iako veze sa vezom nema. Sto puta ponovljena laž postaje istina. Više niko ne obraća pažnju da je opovrgnuto sa pregršt dokaza.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...