Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Zanima me otkud tvrdnja da su deca manji rezervoari zaraze ako imaju samo blaže simptome? Koja je logika iza te tvrdnje?

 

Meni to nikako ne sledi jedno iz drugog, štaviše.

Link to comment
16 minutes ago, Velocipede said:

Pretpostavljam da privatne biohemijske laboratorije rade normalno sutra?

Medigroup (P. Komune) radi, sad sam proveravao

Link to comment

Ove mere ne znače puno ali bokje išta nego ništa.
Najbitnija mera je prelazak starijih osnovaca na on lajn.
Inače juče sam čup da mladji osnovci ne idu na ob lajn zbog nekog zakona po kome jedan roditelj deteta do valjda 10 godina starosti ima peavo na bolovanje od 100%, u tim slučaju. Koliko je istina ne znam, pošto kupio, toliko prodajem


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment

Sve sve, jesu gadna vremena i ljudi treba da rade i da žive od nečega i nije lako tek tako zatvoriti, ali da ne možeš barem tri dana ranije da doneseš odluku i objaviš, to je stvarno neverovatno.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Filozof manijak said:

Zanima me otkud tvrdnja da su deca manji rezervoari zaraze ako imaju samo blaže simptome? Koja je logika iza te tvrdnje?

 

Meni to nikako ne sledi jedno iz drugog, štaviše.

 

Zar nije količina virusa koju poseduješ direktno proporcionalna prenosu zaraze? 

 

Da ne idemo dalje u priču da je teret dokazivanja nečega valjda na onome koji menja postojeće stanje? Znači da treba da se dokaže zašto ova mera ima smisla a ne obrnuto

Edited by theanswer
Link to comment

Pri tom, krejzi štab traži zatvaranje već par nedelja u nazad, dok Glavni poglavica i njegov piskutavi drugar zamenik prave najveće sranje i pometnju jer spice must flow

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Jel te neko tera da čitaš? 

pa i necu, samo posle godinu dana trebao bi nesto vise da znas o koroni od recimo prosecnog gledaoca Pinka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...