Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, Shan Jan said:

Ukinut medjugradski prevoz, sto zapravo mozda i nije tako lose. Planirano produzenje policijskog casa, tako da ocekujem da guzve u prodavnicama se prebace za 17h na 12-13h.

 

Dosta medicinskih radnika putuje međugradskim prevozom na posao, pitam se šta će da rade s njima.

Link to comment
43 minutes ago, Time Crisis said:

Moja mama ga u životu nije koristila.

Moja keva isto, ujak isto.

Sad su se oboje uzvrpoljili, al' ne znaju pinove, tako da duvaljka.

Masa ih je takvih, masa...

Link to comment
2 minutes ago, Skyhighatrist said:

Moja keva isto, ujak isto.

Sad su se oboje uzvrpoljili, al' ne znaju pinove, tako da duvaljka.

Masa ih je takvih, masa...

Pa nek ne dizu lovu nego placaju karticom, moze bez pina do 3000 valjda

Edited by InvisibleLight
Link to comment

(skoro) svi POS terminali prihvataju pay pass, skoro sve kartice (osim Dina?), plus IPS (QR code) sistem plaćanja za sada Poštanska, Eurobank, Erste mbanking aplikacije uvele (ostale uvode), svaka IDEA prima

 

edit: da, MasterCard do rsd 3.000 bez pina, Visa mislim do rsd 4.000

Edited by snooker
Link to comment
40 minutes ago, napadaj said:

 

Dosta medicinskih radnika putuje međugradskim prevozom na posao, pitam se šta će da rade s njima.

Koleginicina prva ideja danas je da iz BG jaše do bataje busom pa da stopira do Pazove. Danas ću je ja odvezem...

Link to comment

U Nisu kladionice, kafane, kafici, teretane, frizerski saloni i ostalo zatvoreno vec nekoliko dana. Ukinut gradski prevoz vikendom, radnim danima samo od 5 do 8 ujutru i 14 do 17. Uvece nema autobusa. KC ne saopstava podatke o obolelima u Nisu. Pitam se da li su ovi nasi ispred ostalih sa merama ili je stanje toliko lose da moraju da uvode mere pre ostalih.

 

Link to comment
44 minutes ago, Skyhighatrist said:

Moja keva isto, ujak isto.

Sad su se oboje uzvrpoljili, al' ne znaju pinove, tako da duvaljka.

Masa ih je takvih, masa...

I moja mama. Pa sam joj dao zanimaciju tokom karantina - neka nađe pin, sigurno ga nije bacila:D

Link to comment
31 minutes ago, desboj said:

To će tek da nas pukne. Ekipa na novom poslu radi 6 sati smenu redovno, danas prva 12 sati smena. 

Danas klizavi, sledeću nek nam je Bog u pomoći

U sm izmestaju hirurski blok da bude regionalno prihvatiliste sa 300 kreveta

Link to comment
Quote

Vlada Srbije donela je odluku o izvozu brašna. Dokument koji je potpisala premijerka Ana Brnabić, stupa na snagu od sutra, 21. marta.

 

Genijalno, danas ga u nijednoj radnji nisam video.

Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

verovatno zato sto stoka kupuje stostruke kolicine.

 

 

Tako je. I onda ponovo napuniš rafove i tako dok se stanje ne normalizuje. Ali rafovi su ostali prazni a ovi doneli odluku o izvozu.

Link to comment

Danas sam cuo jednu istinitu spuki pricu: jedna doktorka iz NS bila u kontaktu sa zarazenim pacijentom i pre no sto je to saznala, obisla Srbiju uzduz, kroz tri mesta. Ispostavilo se da je bila u kontaktu sa korona pacijentom, testirana, potvrdjeno prisustvo virusa. Sad proveravaju desetine i stotine ljudi sa kojima je bila u kontaktu, u tri grada. Mogla je da ga zaseje kao Dzingis Kan decu po Aziji.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...