Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

21 minutes ago, Defunctus said:

Ja sam dobio simptome pre 3-4 dana, kao blagi bol u grlu. Posle toga je poceo kasalj i juce bas jaka temperatura, do 39, u talasima. Takodje, totalna malaksalost, ceo dan sam proveo u krevetu. Danas je dosta bolje, temperatura je prosla, samo je tu kasalj, nemam problema sa disanjem. Inace, vaksinisan sam protiv sezonskog gripa, tako da je ta opcija najverovatnije iskljucena.  Ne znam nikoga ko je oboleo, niti sam skoro blejao sa ljudima koji su bili u inostranstvu. Samo sam koristio gradski prevoz cele prosle nedelje u spicu, Karaburma - NBG. Od ove nedelje radimo od kuce.

Uspeo sam da dobijem jedan od onih brojeva za prijavljivanje, rekli su mi da ne izlazim iz stana i da nista ne preduzimaju u ovoj situaciji, samo u slucaju teze klinicke slike. Planiram da naredne tri nedelje ostanem zatvoren gajbi.

 

drži se brate. 

Link to comment

Naravno da Kon prebacuje na lekare,zna sa kim ima posla,nece da dozvoli da mu vucic ili brnabicka izadju na kzs i kazu vidite sa strukom,mi smo sve radili po njihovim instrukcijama

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Info iz Skupštine Grada Novog Sada (od pre pola sata): jedna od radnica  iz G.U.za finansije potvrđena pozitivna, navodno zarazio je otac, kojeg je zarazio lekar internista. Dolazila je redovno na posao do pojave prvih simptoma.

 U zgradi Skupštine opšta panika, ali ljudi i dalje ne nose maske u zatvorenom :isuse: 

potvrđujem i ja ovo

Link to comment
sad sam pricao sa gradskim zavodom. da bi otisao da se testiras moras da zoves svoj dom zdravlja, popricas sa doktorkom i onda nakon sto ona utvrdi da li si za pregled ili ne, valjda odes u dz po uput za infektolosku. Tek tamo se radi test.
 
Dakle nista mobilni timovi, ili ih ima malo sta li
Koleginica dobila temperaturu, zvala DZ da pita, rekli joj da je sad i sezonski grip u toku, ako ne spusti do ponedeljka, da im se javi tad pa će joj reći šta dalje.
Ovo pišem da ako još neko dobije odgovor, da je to procedura[emoji769].

DZ Nbg Nehruova



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

i ja isto. kao da je AV deo virusa :D

 

+1

apsolutno imbecilan potez makretinskog tima, no, nije kao da to vec nismo videli

 

57 minutes ago, Defunctus said:

Ja sam dobio simptome pre 3-4 dana, kao blagi bol u grlu. Posle toga je poceo kasalj i juce bas jaka temperatura, do 39, u talasima. Takodje, totalna malaksalost, ceo dan sam proveo u krevetu. Danas je dosta bolje, temperatura je prosla, samo je tu kasalj, nemam problema sa disanjem. Inace, vaksinisan sam protiv sezonskog gripa, tako da je ta opcija najverovatnije iskljucena.  Ne znam nikoga ko je oboleo, niti sam skoro blejao sa ljudima koji su bili u inostranstvu. Samo sam koristio gradski prevoz cele prosle nedelje u spicu, Karaburma - NBG. Od ove nedelje radimo od kuce.

Uspeo sam da dobijem jedan od onih brojeva za prijavljivanje, rekli su mi da ne izlazim iz stana i da nista ne preduzimaju u ovoj situaciji, samo u slucaju teze klinicke slike. Planiram da naredne tri nedelje ostanem zatvoren gajbi.

 

drzi se buraz, javljaj kako ti je

Link to comment

Živim kod hotala Yu, znači kej, ljudi ko da je proglašen praznik, samo još da se roštilja i to je to...nadam se da će bar da zaladi, pada kiša ili duva vetar da ih otera, ovo je neozbiljno i sramotno kakvi su ljudi, koliko ljudi se trenutno bori za život, pa lekari, prodavci, apotekari, vojska, policija, možemo mi da mislimo šta hoće ko o vlasti, ali ti ljudi rizikuju debelo  a ovde zajebancija...tačno će najviše najebati zemlje sa takvim mentalitetom-Italija,Španija, Francuska,exYU

Link to comment
5 minutes ago, arkonada said:

Živim kod hotala Yu, znači kej, ljudi ko da je proglašen praznik, samo još da se roštilja i to je to...nadam se da će bar da zaladi, pada kiša ili duva vetar da ih otera, ovo je neozbiljno i sramotno kakvi su ljudi, koliko ljudi se trenutno bori za život, pa lekari, prodavci, apotekari, vojska, policija, možemo mi da mislimo šta hoće ko o vlasti, ali ti ljudi rizikuju debelo  a ovde zajebancija...tačno će najviše najebati zemlje sa takvim mentalitetom-Italija,Španija, Francuska,exYU

 

Nedelja na ponedeljak sneg i par dana temperatura oko 0C...

Link to comment
55 minutes ago, Shan Jan said:

Drug koji radi u drzavnoj firmi dobio naredjenje da ne sme da pristupa preko svog laptopa a firma nema da im obezbede njihove. Tako da, do daljnjeg taljiga na posao.

 

Juce iso da pazarim oko 17h. Veeelika greska. U Maksiju guzve kao da ne postoji sutra. Ista prica kao kad su krenuli da smanjuju propusnost GSP, samo ce jos vise ljudi da se zarazi ovako, ne kapiram poentu. I da, proso kroz maksije i ideje i aleju gladnih.. niko zivi ne nosi maske, tek po neko rukavice. Ja ne vidim kako sve ove prodavacice i prodavci nece da fasuju virus.

 

Ukinut medjugradski prevoz, sto zapravo mozda i nije tako lose. Planirano produzenje policijskog casa, tako da ocekujem da guzve u prodavnicama se prebace za 17h na 12-13h.

 

Od 16 do fajronta je katastrofa. Prepune prodavnice, parkovi vrve, kafići...

Sve treba završavati pre podne. Jutros sam šetao psa u pola 9. Ne pamtim lepše i mirnije jutro u Beogradu, u radnji nikog, u apoteci jedan unutra, sačekao pola minuta ispred...

 

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

 

Ukacio sam i ja, bas taj deo pred kraj. U krvi ima virusa kad je pacijent u fazi viremije. 

 

 

 

O tome prica na 24:20

 

veoma zanimljivo

samo ne znam zašto ih žena pusti u kuću i zašto ne rade ovakve stvari preko skype

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

veoma zanimljivo

samo ne znam zašto ih žena pusti u kuću i zašto ne rade ovakve stvari preko skype

 

Bukvalno mi to palo na pamet. Samo falilo da se zakaslje i cist monti pajton

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...