Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

Kaže DKT da su samo PCR u broju

Još da je rekla kada su testirani ovi ljudi čije podatke saopštavaju danas. 

Link to comment

zasti kazes 'postoje zemlje u okruzenju koje zahtevaju pcr test' a mislis na 'sve zemlje u okruzneju (sem bih) i sire zahtevaju pcr test' DKT

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Smrt se svađa sa birnovkom

 

pa DKT kaže da testiraju na lični zahtev, a onda se minut kasnije Smrt kao izvinjava novinarki Birn-a jer su im prioritet ljudi sa simptomima, a neki koji bi se eto tek tako testirali svaki dan.

 

Smrt bolesnik.

 

završava moja karijera gledanja ovog sranja. možda budem bindžovao kad završe sve sezone. :yawn2:

 

Link to comment

Da li sam dovro cuo da novinar pita koje je godisnje doba pacijenata na respiratoru?

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
 završava moja karijera gledanja ovog sranja. možda budem bindžovao kad završe sve sezone. yawn2.gif

 

 

 

 

 

Bindzovaces, sigurno [emoji16]

 

Link to comment



 
pa DKT kaže da testiraju na lični zahtev, a onda se minut kasnije Smrt kao izvinjava novinarki Birn-a jer su im prioritet ljudi sa simptomima, a neki koji bi se eto tek tako testirali svaki dan.
 
 


Nije im to jedina nesuglasica na danasnjoj kzs. Bilo je i oko elektronskog zakazivanja testiranja i oko procene broja zarazenih. Ubedjen sam da Kon, Loncar i DKT dobiju po prazan papir da napisu odgovor oko testiranja (ko se testira, kojim testovima i sta ulazi u statistiku) dobili bismo totalno razlicite odgovore.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Link to comment

Izgubljeni testovi :isuse:

 

Quote

Sa analize u laboratoriji u Beogradu stigli su rezultati koji su iz Čačka poslati 14. jula. Od 80 obrađenih testova, 15 je pozitivno na korona virus, a od tog broja 13 je iz grada pored Morave, prenosi portal moravainfo.

Veliki problem u dijagnostici, prema navodima tog portala, predstavlja okolnost da je oko 250 uzoraka iz Moravičkog okruga, koji su poslati 6, 7. i 8. jula, praktično nestalo, odnosno da su zagubljeni u laboratoriji “Vatreno oko”.

Kako kaže sagovornik moraveinfo, ni Dom zdravlja ni Zavod za javno zdravlje u Čačku sa ovim nema nikakve veze.

“Prosto je neverovatno da ostanemo uskraćeni za veliki broj rezultata uzoraka. Kako je to moguće da ih nema i dalje nam nije jasno”, navodi njihov izvor.

Inače, poslednjih nekoliko dana broj testova koji se mogu slati iz Čačka limitiran je na 80 dnevno.

 

Danas proglašena vanredna situacija u Smederevu, Bujanovcu i Zaječaru. Ovim tempom će svaka opština u Srbiji imati vanrednu situaciju u sledećih nekoliko dana, uopšte mi nije jasno zašto se toliko razvlači umesto da je to odmah proglašeno na nivou države.

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Izgubljeni testovi :isuse:

 

 

Danas proglašena vanredna situacija u Smederevu, Bujanovcu i Zaječaru. Ovim tempom će svaka opština u Srbiji imati vanrednu situaciju u sledećih nekoliko dana, uopšte mi nije jasno zašto se toliko razvlači umesto da je to odmah proglašeno na nivou države.

 

 

Racunali su valjda da ce da zajebu okolne drzave pa ce narod ipak moci kod Jorgosa u Paraliju na apartman od 20 ojra dan..pretpostavljam. 

 

Da se ovde planira na duze od dan-dva ne bismo ni dosli u ovu poziciju u kojoj smo sada. 

Link to comment
6 minutes ago, San Epifanio said:


 

 


Nije im to jedina nesuglasica na danasnjoj kzs. Bilo je i oko elektronskog zakazivanja testiranja i oko procene broja zarazenih. Ubedjen sam da Kon, Loncar i DKT dobiju po prazan papir da napisu odgovor oko testiranja (ko se testira, kojim testovima i sta ulazi u statistiku) dobili bismo totalno razlicite odgovore.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 

 

a pre svega gospodjetina istrajava u tvrdnji da se broj testranih odnosi samo na pcr testove dok imamo konovu izjavu od pre 10ak dana da su to svi testovi, i seroloski

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...