Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Marko Janjušević


Marko Janjušević rođen je 12. marta 1985. godine u Beogradu, i sa svojih 2.13 metara se već 15 godina uspešno bavi košarkom. Ponikao je u "Beopetrolu", potom je igrao za "Lavove", OKK "Beograd", a nastupao je za klubove iz Crne Gore, Slovenije Bugarske i Španije, a 2015. godine potpisao je ugovor sa bugarskim klubom "Chernomorets Burgas". Zbog ulaska u rijaliti "Zadruga", rešio je da se razvede od supruge.

Link to comment

Ima i ovo...

 

Janjuš Biografija:

 

Marko Janjušević Janjuš rođen je 12. marta 1985. godine u Beogradu. Bivši košarkaš i učesnik ‘’Zadruge 1’’, ostao je upamćen po aferi sa atraktivnom zadrugarkom Anom Korać, zbog čega nije ponosan, pa je zato sada istakao da neće dozvoliti da mu se to ponovo desi. U braku je s Enom, koja mu je podarila ćerkicu Krunu.

Link to comment

Naravno, mnogo je logičnije uvesti policijski čas u Beogradu nego jednostavno proglasiti vanrednu situaciju na nivou države i ograničiti radno vreme ugostiteljskih objekata svuda :isuse:

Link to comment
koliko masno lazu sa brojkama, to ce uci u Ginisa... to je jedino sto cu kazem, neam snage ista drugo da kazem
Kad smo kod toga, Radovanović tvrdi da su 2. jula preminule 52 osobe od kovida, zvanično samo 6

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

"Mada ugostitelji u prestonici maltene bez izuzetka poštuju odluku o zatvaranju u 23 časa, poslednjih dana, a posebno tokom vikenda, primećeno je da veliki broj mladih ljudi nakon provoda u gradu do tog vremena automobilima odlazi do drugih mesta i tamo nastavlja provod do zore.

 

To ne samo da je izuzetno opasno zbog vožnje pod dejstvom alkohola već je i idealan rasadnik za koronu i način da se ona iz Beograda raseje po Srbiji. Zbog toga se najozbiljnije razmišlja o zatvaranju Beograda od 23 časa do šest ujutru, odnosno o policijskom času u tom periodu. Procena je da bi time bili spaseni mnogi životi i zbog korone i zbog saobraćajnih nesreća".

 

Prema istom izvoru, najveći broj mladih iz Beograda noćni provod nastavlja u Smederevu, Pančevu, Inđiji, Novom Sadu...

 

-------------

Ovo za odlazak van BG posle 23 sam cuo na vise mesta, cak me je jedan klinac ubedjivao da je to cool, jer je "zajebao sistem"

 

Slicno je i "matine zurka" od 18 do 22:45

pa ako zatvore bgd od 23, samo ce naterati decu da odlaze iz bgd u pola 11 i da se vracaju posle 6.

ne mozes da lazes ljude mesecima i tretiras ih kao debile i da se cudis sto te ne jebu 2%

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Conspirator said:

Kad smo kod toga, Radovanović tvrdi da su 2. jula preminule 52 osobe od kovida, zvanično samo 6
 

najebati im se milostive majke kad tad....pa makar i za osam godina.....prvog dana kada bude moguće. do tada ih podsećati periodično da ništa neće biti zaboravljeno i da se niko izvući neće.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Danas prvi dan na poslu, posle 18.03., dobili tonu maski i rukavica, jedno bure natrijum necega, 100 litara alkohola, merac temperature (na dolasku se meri i posle pauze za rucak), popunjava se upitnik, nas petnestak u hiljadu + kvadrata... Svi testirani pre par dana, svi negativni, sad svi maske non stop, kafa i klopa svako na svom mestu (rasirili smo se maksimalno), dezo-barijera ispred ulaza... Skinuo sam rukavice posle deset minuta, ruke mokre kao da su bile u vodi, radis 20 min, pa pauza 10 min, da bi malo disao, i tako ciklicno 10 sati (skraceno sa 12 po preporuci covid teama koji je dosao iz usa da vodi racuna o nama, sve to zbog imuniteta)...

Da, tablete magnezijuma, cinka obavezne... 

 

Ne znam... Nije ovo toliki problem, glavno je sta radis posle posla... 

Link to comment
5 minutes ago, MocaVukotic said:

Danas prvi dan na poslu, posle 18.03., dobili tonu maski i rukavica, jedno bure natrijum necega, 100 litara alkohola, merac temperature (na dolasku se meri i posle pauze za rucak), popunjava se upitnik, nas petnestak u hiljadu + kvadrata... Svi testirani pre par dana, svi negativni, sad svi maske non stop, kafa i klopa svako na svom mestu (rasirili smo se maksimalno), dezo-barijera ispred ulaza... Skinuo sam rukavice posle deset minuta, ruke mokre kao da su bile u vodi, radis 20 min, pa pauza 10 min, da bi malo disao, i tako ciklicno 10 sati (skraceno sa 12 po preporuci covid teama koji je dosao iz usa da vodi racuna o nama, sve to zbog imuniteta)...

Da, tablete magnezijuma, cinka obavezne... 

 

Ne znam... Nije ovo toliki problem, glavno je sta radis posle posla... 

Znaci ti si taj sto vodi ispostavu CIA kod nas

 

Drago mi je,ja sam bogotac

 

Edited by Bogotac
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

Ovo sa maskama je makar zasad ozbiljno shvaćeno, čini mi se. Nikad više ljudi nisam video da nosi masku, u zatvorenom bukvalno svi, čak i u tramvajima i trolejbusima koliko sam mogao da vidim u prolazu. Hajde, bar nešto. 

 

Pa baš i nije. Večeras u pekari na zelenjaku jedino ja nosio masku. Izgleda da ljudi jedino samoposluge kapiraju kao zatvoreni prostor.

Link to comment
10 minutes ago, MocaVukotic said:

Danas prvi dan na poslu, posle 18.03., dobili tonu maski i rukavica, jedno bure natrijum necega, 100 litara alkohola, merac temperature (na dolasku se meri i posle pauze za rucak), popunjava se upitnik, nas petnestak u hiljadu + kvadrata... Svi testirani pre par dana, svi negativni, sad svi maske non stop, kafa i klopa svako na svom mestu (rasirili smo se maksimalno), dezo-barijera ispred ulaza... Skinuo sam rukavice posle deset minuta, ruke mokre kao da su bile u vodi, radis 20 min, pa pauza 10 min, da bi malo disao, i tako ciklicno 10 sati (skraceno sa 12 po preporuci covid teama koji je dosao iz usa da vodi racuna o nama, sve to zbog imuniteta)...

Da, tablete magnezijuma, cinka obavezne... 

 

Ne znam... Nije ovo toliki problem, glavno je sta radis posle posla... 

Je l to u Srbiji ili negde drugde?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...