Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

nema prepreke da bude statistichki izvrstan u jednoj stvari i apsolutna dileja u 10 drugih.

 

medicinarima i inzenjerima je posebno teshko, i posebno ako imaju taj moment ega razmahan, da prihvate, chak i u tishini najcrnjeg mraka, kad se pokriju jorganom po glavi i nema nikog da im chita misli, da ne samo da mnoge stvari nemaju pojma, nego da ogranichenim metodama koje poznaju ne mogu da objasne vrlo mnogo stvari.

 

pakao.

Nemoj nas da mešaš sa njima. Oni su bubalice i zato se plaše da kažu da nešto ne mogu da objasne. Stalno su u grču da neko slučajno ne primeti da je car go. I zato onda ide “ja autoritet, čitao hiljade i hiljade radova” i slične budalaštine.

Edited by ObiW
Link to comment
7 minutes ago, ObiW said:

Nemoj nas da mešaš sa njima. Oni su bubalice i zato se plaše da kažu da nešto ne mogu da objasne. Stalno su u grču da neko slučajno ne primeti da je car go. I zato onda ide “ja autoritet, čitao hiljade i hiljade radova” i slične budalaštine.

takoe. mi smo tim ludi radule :hihi:

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

takoe. mi smo tim ludi radule :hihi:

Ne, mi smo tim onog kineskog predsednika s početka veka, zaboravi mu ime, energetiku završio.

 

11 minutes ago, Milošica said:

I Ćirjaković i Jelena Milić :D

Jelena nije nikakvu školu nije završila, to su zli jezici koje je demantovala.

Link to comment
Quote

 

Protest gradjana u Novom Pazaru, traže odgovornost za veliki broj umrlih od korone

Stotinak Novopazaraca okupilo se danas ispred zgrade Gradske uprave protestujući zbog lošeg stanja zdravstvenog sistema u tom gradu i sve većeg broja obolelih i umrlih od korona virusa.

Noseći maske i poštujući fizičku distancu, okupljeni su nosili transparente sa natpisima "Hvala doktorima herojima", "Hvala lekarima iz Kragujevca i Kraljeva", "Hvala Turskoj", "Hvala Bosno", "Hvala dijasporo", "Hvala Novače i Ademe".

 

>>

https://beta.rs/vesti/covid-19/129874-protest-gradjana-u-novom-pazaru-traze-odgovornost-za-veliki-broj-umrlih-od-korone

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Ti si genije ako ovo mozes, u tom tempu ja bih vec treci dan poceo da zaostajem. Eventualno ako su povezani radovi unutar tematskog zbornika ili nesto slicno, mada i to tesko i pod uslovom da ne moram da tragam za tekstovima nego su mi vec na raspolaganju. Nestorovic je prosto lupio cifru odokativno koja mu se ucinila impresivnom, racunajuci da niko nece da se bavi matematikom. Ili ovo sto kazes, informisao se preko abstrakta o cemu se radi i dalje nije citao.

 

Koliko se ja razumem, nama drustvenjacima su malo duzi radovi.

 

Bez 30-40 strana zaboravi. A ako je bas top-top, sa aneksima i on-lajn aneksima dodje i do 100. Kod prirodnjaka i medicinara je to krace ali  i gusce.

Link to comment
14 minutes ago, Budja said:

 

Koliko se ja razumem, nama drustvenjacima su malo duzi radovi.

 

Bez 30-40 strana zaboravi. A ako je bas top-top, sa aneksima i on-lajn aneksima dodje i do 100. Kod prirodnjaka i medicinara je to krace ali  i gusce.

8-15 strana, zavisi od publikacije.

 

vash nestor onda 2 dnevno, nash nestor 5-6 dnevno :D

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel ima slike?

:huh:

nekad ima nekad nema. nekad kamo srece da ih nema :lolol:

 

al sve sitno da se besish.

 

Edited by gospa buba
Link to comment
8 minutes ago, koksy said:

khm, morao je to neko da vam kaže:  vi ne postizavate sa čitanjem jer ste po vascele dane na forumu.:fantom:

 

zovite nestora! :kralj:

Link to comment
4 minutes ago, koksy said:

khm, morao je to neko da vam kaže:  vi ne postizavate sa čitanjem jer ste po vascele dane na forumu.:fantom:

 

 

Ma, nema to veze. Ja ne znam nikoga, a znam fanatike tipa za tri meseca naucili nemacki perfektno ili za deset meseci naucili koine da mogu da procitaju jebenog "Fedra" u originalu, ko u proseku cita dva strucna teksta dnevno. To je 730 bibliografskih jedinica godisnje. Tehnicki je izvodljivo ako se covek samo time bavi ali postavlja se pitanje kapaciteta da uskladistis, sortiras i odredis prioritete tolikoj kolicini informacija. Nema ni neke prevelike potrebe. Ogromna je produkcija poslednjih godina ali nije sve ni za citanje.

Link to comment
1 hour ago, dvb-t manijak said:

Meni malo ovo počinje da ide na spolni organ da prostite. 

Iz političke korektnosti niko neće javno da kaže da je uzrok haosa u Sandžaku na prvom mestu - ponašanje Sandžaklija pa onda sve ostalo. Sami su sebe zakopali /a i dobar deo Srbije/, jednom grandioznom nedisciplinom, bezobrazlukom i potpunim kretenizmom - od toga da su posete na Infektivnom odeljenju bile dozvoljene sve dok prvi lekari nisu stigli sa strane, do toga da su čitave ekipe Hitne koje su dovozile pacijente iz NP i familija koja je dovozila pacijente iz NP, mrtvi ladni šetali po Kragujevcu, ono tipa idemo malo do Plaze, idemo na piće itd itd.....

Opreme sada imaju više od KC Kragujevac, jer im je čudo stiglo. A ni pre im nije strašno manjkala, ali su oni imbecili koji nisu znali ni šta imaju po magacinima. 

Jučerašnja izjava direktora opšte bolnice NP o proveri bolovanja nije slučajna - e sad razmislite o razmerama toga kad je stiglo do RTSa. 

 

Ljudi u Tutinu i Sjenici su najebali, i to mnogo više i mnogo gore od Pazaraca, al o tome se ne govori, ili se govori u poluglasu. 

 

  • +1 1
Link to comment

Na prvom mestu je ponasanje vlasti, laganje, sakrivanje cinjenica i korupcija. I na drugom i trecem. O cetvrtom mestu mozemo da razgovaramo i tu su mozda samo gradjani Pazara.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...