Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

1 minute ago, Kelt said:

 

kada se osete prvi simptomi, dan-dva i u velikoj dozi izmedju 60 do 80 mg

 

A preventivno, da tako kazem?

Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

 

A preventivno, da tako kazem?

 

nije dokazana preventivna funkcija, nažalost. Koristi se kao suplement (u smislu dnevnog uzimanja) ali za neke druge stvari

Link to comment
2 minutes ago, Kelt said:

 

nije dokazana preventivna funkcija, nažalost. Koristi se kao suplement (u smislu dnevnog uzimanja) ali za neke druge stvari

 

Hvala ;) 

Link to comment
22 minutes ago, Sludge Factory said:

 

A preventivno, da tako kazem?

 

uzimam neke cink tablete imaju 4gr, uzmem jednu dve kad sam blizu ljudi

 

ukusne su moram priznati ali nemam naviku

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

procitao su samo fitnes i to zakljucio :laugh:

 

fakin idiot! zato sam stavila link skroluj dole, procitaj vise od naslova magarcino 

 

omg

 

nema, sa takvim kao ti covek mora samo ostro. 

image.thumb.png.1375a47ee49d39597c9912c9dc60593f.png

Link to comment
On 25.7.2020. at 9:15, Frank Pembleton said:

700 din DMbf4523ea6d424803e08337a069eb15a7.jpg

.... Shiit has hit the fan!
 

Uzela ovo

Kako ga koristite-u neki sterilni rasprsivac pa na unutrasnjost+spoljasnjost maske(kn95)?

Link to comment
53 minutes ago, InvisibleLight said:

 

Kako ga koristite-u neki sterilni rasprsivac pa na unutrasnjost+spoljasnjost maske(kn95)?

+1

Isto pitanje

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Uzela ovo

Kako ga koristite-u neki sterilni rasprsivac pa na unutrasnjost+spoljasnjost maske(kn95)?

 

Ja ga upravo tako koristim po savetu apotekarice, pa šta mi bog da. Naravno maska mora da se sasvim osuši pre korišćenja.

  • Hvala 1
Link to comment
Uzela ovo
Kako ga koristite-u neki sterilni rasprsivac pa na unutrasnjost+spoljasnjost maske(kn95)?
Tako.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
ne ozbiljno, ajde da mustang ne daje zdravstvene savete i terapije na ovom topicu
Što?
Zbog elektrolita?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Uzela ovo

Kako ga koristite-u neki sterilni rasprsivac pa na unutrasnjost+spoljasnjost maske(kn95)?

 

N95 i slične maske ne funkcionišu samo po principu fizičkog hvatanja čestica, nego i elektrostatičkog privlačenja, sredstva za dezinfekciju uništava elektrostatiku, zato su testirali metode UV zračenja, pare hidrogena itd, ali to je u kućnim uslovima teško izvodljivo. Bolje je imati 7 maski pa držati svaku u papirnoj kesi narednih pet dana da se virusne čestice prosto isuše i dezintegrišu se

 

ako kupujete ova sredstva za dezifenkciju i time prskate, em bacate pare, em uništavate maske. 

 

a inače je sredstvo za dezinfekciju kao ovo na slici na bazi perhlorsirćetne kiseline izuzetan dezinficijens, koji je danas nekako potcenjen... nekad se kod nas, u DDR i sovjetskoj rusiji koristio masovno, pošto je jeftin bilo ga je na tone, pa su njime dezinfikovali i štale i sl

Edited by Kelt
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, levi said:

ne ozbiljno, ajde da mustang ne daje zdravstvene savete i terapije na ovom topicu

 

10 hours ago, precog said:

ova ti diluje suplemente, naucnik je ko sto si ti naucnica.

 

 

jos malo da vas maltretiram :laugh:

 

lakse je da me poslusate nego da se naprezete sa mnom. jaca sam u svakom smislu od vas dvojice...together:D)

 

danas objavljeno

https://m.jpost.com/health-science/vitamin-d-deficiency-could-make-you-more-prone-to-covid-19-new-study-636350

 

 

i ne dajem savet koliko vam ukazujem na opasnost po vase zdravlje jer se meni dogodilo

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...