Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

Za ove od 99 u objašnjenju piše da može više puta, za one od 129 da se mogu koristiti desetak dana uz prskanje alkoholom i provetravanje nakon upotrebe, tako da je to to. 

 

 

20200723_134801.jpg

Link to comment

Ja ih dezinfikujem tečnim kiseonikom, posle mnogobrojnih konsultacija. Našao par članaka gde tvrde da im alkohol degradira svojstva. Deset komada, pa rotiram.

  • +1 1
Link to comment

Ja ove KN95 okačim štipaljkom na sunce pa nosim još nekoliko puta, a sa messara sam poručivala na početku rukavice (pošto su samo oni imali) i sad maske koje mi izgledaju ok (iste su kao neke što sam kupila u Galenu).

Link to comment
1 minute ago, Aleksija said:

kn u drzavnoj apoteci 98 din

 

Jel to znaci da je u svakoj drzavnoj?(nisam sigurna da to jos postoji kod mene, al provericu)

Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

 

Jel to znaci da je u svakoj drzavnoj?(nisam sigurna da to jos postoji kod mene, al provericu)

ja racunam ako je na zlatiboru toliko, gde na sve dodaju bar 20%, onda mora da je svuda tako :)

  • +1 2
Link to comment

Uz d3 treba uzimati i vitamin k2 u odredjenom omjeru. Velike kolicine suplemenata d3 bez k2 mogu dovesti do poremecaja metabolizma kalcijuma, stvaranja kamenja u bubrezima, arteroskleroze i sl. 

 

Link to comment
5 hours ago, precog said:

ova ti diluje suplemente, naucnik je ko sto si ti naucnica.

 

procitao su samo fitnes i to zakljucio :laugh:

 

fakin idiot! zato sam stavila link skroluj dole, procitaj vise od naslova magarcino 

 

omg

 

nema, sa takvim kao ti covek mora samo ostro. 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, Sludge Factory said:

Koliko dugo valja cink da se uzima?

 

kada se osete prvi simptomi, dan-dva i u velikoj dozi izmedju 60 do 80 mg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...