Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

pa to kaže i irinej
ko se pričesti ne mož da se razboli
:fantom:
jeste, svaki put se kashichica malo obalavi i smanji kolichina vina na ponudi u korist ljudske supstace. onda poslednji dobije najvishe od svih kolega, a najmanje da kazemo korisnog sadrzaja. a popu nek je bog u pomoci. nije da nema teoretichara koji su izvodili taj misaoni eksperiment. taki su ljudi, ne miruju :s_p:

sent from bubamoto

Link to comment
14 minutes ago, Anonymous said:

 

Ne znam, meni je ovo u stvari važnije od nošenja maski na otvorenom. Isprskam pošto istovarim sadržaj, svu ambalažu bacim, flaše i konzerve naprskam i isperem. Kako da znam da neko zaražen nije dirao plastičnu flašu koju uzimam?

Slazem se, samo me zanimalo cime je najzdravije 

Link to comment
14 minutes ago, Katikon said:

Slazem se, samo me zanimalo cime je najzdravije 

Pa danas neko preneo.

30 g limuntusa u 1 l vode pa u prskalicu, pa udri.

I još super stabilan rastvor i neotrovan.

Link to comment
2 hours ago, Anonymous said:

 

A ja ovaj moj krvnički isprskam rastvorom domestosa. Jel' to pomaže? Mada ću da aktiviram drugi, nije loša ideja.

Pomaze naravno ali nece ti potrajati ceger, pojesce ga hlor brzo :D

Link to comment

 

Dosta ste pisali dobroga danaske ovde, zakljucak je sledeci...dezinfekcija svega bez paranoje, rutinska dnevna operacija/e, not main way prenosa nije dovoljno za kuliranje posto ne znamo kolki je korisni sadrzaj

Podrum ispada

Ne mora niko da kine na sta znam flasu soka il mleka, dovoljno je da prica sam sa sobom il na mobilni dok uzima s/iz neke gomile necega

Link to comment

Asepsolom. Mislim da je on najmanje agresivan.

Ja kad dodjem kuci iz nabavke isprskam brave, kljuceve, plasticnu ambalazu i sve sto moze da se prska. :D

Voce operem tecnoscu za sudove i sundjerom. Salatu jedem dan kasnije, operem je uobicajeno.

Ono sto moze da odstoji i necu odmah koristiti ostavim sa strane.

Da nemam asepsol, natopila bih tecni sapun/tecnost za sudje na krpicu pa isto obrisala. Nemam sto paketa, obicno hleb u plastici, cokolade, dugotrajno mleko, suhomesnato u masnom papiru itd.

Link to comment
4 hours ago, Haralampije said:

Pomaze naravno ali nece ti potrajati ceger, pojesce ga hlor brzo :D

 

Boli me uvo, to je neki kog sam dobio uz one radioaktivne indonežanske supe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...