Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

odlichno. nemam rukavice i dezinficijes moramo da razvuchemo 0.75 na ko zna koliko. shta sad? da iskrshim shta moram dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
 

 

i ja , mozda sam na 3/10 od ovog sto treba

izujem se napolju, ostavim kaput napolju i sve iz ruku (imam uslove za to) pa unutra perem ruke ispolivam telefon i shta mi bog da.

 

rukavice i masku, kao shto je poznato nemam. imamo jednu, chuvamo za kad dijete podje u tirshovu da skida gips. ako iko uophste bude zeleo da se bavi tim gipsom.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
Just now, gospa buba said:

izujem se napolju, ostavim kaput napolju i sve iz ruku (imam uslove za to) pa unutra perem ruke ispolivam telefon i shta mi bog da.

sent from bubamoto
 

pa i ja, koza mi se izlizala na rukama, ali pascu zbog dzukele. nije fer.

Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

jos ova moja najvise voli da spava na mom jastuku

i moja, najcesce mi okrene dupe kod glave, jednom sam se probudila a ona mi njusku prislonila na lice

al je preslatka

(perem joj noge sapunom il samponom 20sec i sperem, plus operem njuskicu)

sta bude bice

Link to comment
18 minutes ago, Joe D said:

ja se izujem

 

:v

 

Ja trenutno imam još samo dva para gumenih rukavica za čišćenje, onih žutih, ne znam kako da ih bacam, vredi li pranje sapunom i alkohol? Ima li onih jednokratnih negde ili je i to deficitarno kao maske? 

Link to comment
15 minutes ago, Taihoskopija said:

 

:v

 

Ja trenutno imam još samo dva para gumenih rukavica za čišćenje, onih žutih, ne znam kako da ih bacam, vredi li pranje sapunom i alkohol? Ima li onih jednokratnih negde ili je i to deficitarno kao maske? 

 

ima onim jeftinih kesica za zamrzivace mogu da posluze

meni nije jasna funkcija rukavica, zar nece virus ostati i na njima ako dospe pa ga mozes preneti na sve sto pipnes, kao i rukama

 

ja sve radim golim rukama (sem otvaranja i zatvaranja vrata laktom, ramenom il nogom) pa ih posle operem dobro to mi ionako sledi

(ako je da ne bismo dodirivali lice, mislim da smo svi toliko vec svesni svega da niko nece pipati lice ni bez rukavica)

Link to comment

Pa ima smisla, a i potparavaju se i nerviraju ako se nose duže i nešto to kežual po marketu, a koža na šakama mi je već na izdisaju snaga i puca i onda iritira ta guma/lateks/celofan još više. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...