Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

40 minutes ago, Aleksija said:

hm, hvala, izgleda da cu morati ipak sama da se uverim, posto me prilicno plasi nekoliko narednih meseci u kojima necu moci cak n da provetrim stan kako treba zbog spoljasnjeg zagadjenja.

mi smo uzeli uredjaje zbog moje alergije + zagadjenja, posto ljudi ovde vole da gledaju kako vatra gori i gomila fura kamine iako imaju drugu vrstu grejanja. imaj u vidu povrsinu sobe u kojoj ces da postavis uredjaj.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Aleksija said:

nije tema, ali koje preciscivace koristite? mene ce tek da unisti alergija na prasinu i grinje kad se ne bude moglo napolje cesto, vec je krenulo... jos kad se iskombinuje sa zagadjenjem, meni je svaka zima iskusenje.

 

evo ovaj...$80, pokriva 30m2

koristim ga 2 sata na najbrze kada izadjemo iz kuce

 

 

AZEUS High CADR Air Purifier for Home, Large Rooms to 376ft², Fast Purification, True HEPA Filter Air Cleaner, Filters Allergies, Pollen, Smoke, Dust, Pet Dander, Quiet, 100% Ozone-Free, Night Light https://www.amazon.com/dp/B07WRY6YHQ/ref=cm_sw_r_cp_api_i_Z7EHFb3B7D3A0

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, precog said:

nisam ubedjen da zaista vrede.

 

Ja sam pazarila test za preciscivace vazduha koji su dostupni na nemackom trzistu, jer pokusavamo da izbacimo dim cigareta koji je i dalje negde zavucen a i nije lose malo procistiti od kuvanja i svega, i ispadne da dosta tih uredjaja radi posao lose. Mi smo upravo pazarili neki Filipsov koji je kao najbolji za cigaretski dim, no zaboravila sam koji se najbolje pokazao za alergije. Sveska je na citanju kod drugarice pa cim mi vrati mogu da ufotkam te rezultate i poredjenja.

Link to comment

za dim cigarete jedino sto stvarnoradi posao je ozone air purifier. mozda ti mozes tamo da ga nabavis, nama stejt ne dozvoljava ali mogu kod drugarice u nevadi pa da ga donesem kuci. opasno je rukovati sa njim, jer usisava kiseonik. ali resi posao za sve mirise i vlagu

 

Enerzen Commercial Ozone Generator 6,000mg Industrial O3 Air Purifier Deodorizer Sterilizer (6,000mg - Black) https://www.amazon.com/dp/B00JAP7388/ref=cm_sw_r_cp_api_i_PXIHFbKHJ96ET

Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Ja sam pazarila test za preciscivace vazduha koji su dostupni na nemackom trzistu, jer pokusavamo da izbacimo dim cigareta koji je i dalje negde zavucen a i nije lose malo procistiti od kuvanja i svega, i ispadne da dosta tih uredjaja radi posao lose. Mi smo upravo pazarili neki Filipsov koji je kao najbolji za cigaretski dim, no zaboravila sam koji se najbolje pokazao za alergije. Sveska je na citanju kod drugarice pa cim mi vrati mogu da ufotkam te rezultate i poredjenja.

super, ajd okaci. u nas zena mi radila istrazivanja, najvole na svetu da kopa po netu i istrazuje, prema njoj dyson je kao najbolji te smo se napunili dysonima. 

 

Link to comment

pametna zena. al gde tebe nadje...zna li ona kako se ponasas ovde?

mozda bi nabavila i jedan dyson za taj jezik tvoj da procisti ponekad :wicked:

Edited by mustang
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, mustang said:

pametna zena. al gde tebe nadje...zna li ona kako se ponasas ovde?

mozda bi nabavila i jedan dyson za taj jezik tvoj da procisti ponekad :wicked:

kako se ponasam ovde?

:unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...