Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Umro je Kikindjanin.
A mogu misliti kakva je panika u bolnici, jer je proveo ceo dan tamo, dok nisu provalili da uopste ima koronu.
Nemaju pojma kolika je razmera, svi su po kucam u karantinu, dok ih ne pozovu na testiranje.
Odakle ti ovo? Zar nije tek danas primljen, nemaju respiratore u Kikindi? Ako je težak slučaj morao je za Novi Sad u najmanju ruku

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, raPe said:

Umro je Kikindjanin.

A mogu misliti kakva je panika u bolnici, jer je proveo ceo dan tamo, dok nisu provalili da uopste ima koronu.

Nemaju pojma kolika je razmera, svi su po kucam u karantinu, dok ih ne pozovu na testiranje.

Izvor?

Link to comment
15 minutes ago, steins said:

Ja imam isti problem. Dogovor sa hanumom je booovanje ili otkaz, kako im drago

 

Čuh malopre aber da se sprema i u KGu emoji40.png

 

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

 

 

 

Sprema se sta ?

Link to comment
Umro je Kikindjanin.
A mogu misliti kakva je panika u bolnici, jer je proveo ceo dan tamo, dok nisu provalili da uopste ima koronu.
Nemaju pojma kolika je razmera, svi su po kucam u karantinu, dok ih ne pozovu na testiranje.
Ajde molim te navedi izvor



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Ja imam specifican problem, i supruga i ja radimo u zdravstvu, pri cemu je ona lekar i ima astmu. Imamo i klinca od 6.5 godina i nemamo ga gde, kao i cerku od 16 godina.
Ako, tj kad krene u Kragujevcu, nemam pojma sta da radim, jer decu nemamo gde a nisam siguran da ce supruga moci da ode na odmor, bolovanje, sta vec.
 
Da me ne shvatis pogresno ali mislim da ti je cerka dovoljno velika da shvati ozbiljnost situacije i da moze da cuva mladjeg brata.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, Далибор said:

?

Kažu da su mu otkazali bubrezi od čega je i bolovao. Počele su i spekulacije dali je korona u opšte,...a zna se da je bio u Milanu. 

Link to comment
16 minutes ago, raPe said:

Umro je Kikindjanin.

A mogu misliti kakva je panika u bolnici, jer je proveo ceo dan tamo, dok nisu provalili da uopste ima koronu.

Nemaju pojma kolika je razmera, svi su po kucam u karantinu, dok ih ne pozovu na testiranje.

 

izvor ili ne siri paniku i dezinfo pliz

Link to comment
4 minutes ago, steins said:

Prijem nekog suspektnog pacijenta

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Suspektni pacijenti se primaju odavno svuda, u ZR je bio jedan još pre 10ak dana

Link to comment

Sa tw

Ja i pratim ovde jer znam ljude/ nickove 10gofina

Tw se u toku poplava pokazao kao teski izvor dezimfornacije i skandaloznih laznih vesti

 

Ne kazem da nije umro al pls oznacite da je s tw ako nemate direkt info

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...