Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

1 minute ago, lo zingaro said:

Zato sto klinci najvise sire zarazu iako su asimptomaticni.

Pa onda zatvaranje skola ne treba dovoditi u pitanje. Posle dz i gradskog busa ima li boljeg mesta za sirenje virusa

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

A gdje je doktor smrt?

 

Valjda on treba da daje svakodnevne konferencije za javnost.

Covek radi na proizvodnji vakcine s Vulinom, ne treba ga ometati.

Link to comment

Još par IT firmi danas poslato da rade od kuće... Neće da rizikuju ljudi, s obzirom da se očigledno sprema i velika epidemija u Srbiji.

Link to comment
+1

 

živ nisam da vidim kako će ovo da hendluju

polazimo od toga da oni imaju obavezu (placenu) da hendluju u njegovu korist, koja ne mora nuzno biti i nasha. urachunavajuci sve moguce slabosti sistema koje su iskoristive, u njegovu korist unsure.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Sad nam javili da se Atletska dvorana, gde mi ćera trenira, zatvara. Ali, atletski savez doneo odluku da se rad atletskih škola nastavlja i trenira na otvorenom. :dry:

Link to comment
Just now, Ayatollah said:

Obzirom da mi jasno da od države ne mogu da očekujem ništa, moja deca od sutra ne idu u školu i u vrtić po mojoj sopstvenoj odluci...

Pametno

Link to comment
Just now, Ayatollah said:

Obzirom da mi jasno da od države ne mogu da očekujem ništa, moja deca od sutra ne idu u školu i u vrtić po mojoj sopstvenoj odluci...

i bratanica moja

Link to comment

Drugari, prebacio sam pbp ove jezive pojave na onaj drugi topik. Ovo umobolno đubre ništa pametno nema da kaže o ovoj epidemiji pa nema potrebe da njegovim gnojem zatrpavamo ovu temu gde pokušavamo da pratimo šta se dešava a informacije stižu sa svih strana.

 

Nije problem da slične nastupe ovih idiota komentarišete ovde, prebaciću i to. Samo da znate gde su postovi.

Link to comment
Just now, Redoran said:

Drugari, prebacio sam pbp ove jezive pojave na onaj drugi topik. Ovo umobolno đubre ništa pametno nema da kaže o ovoj epidemiji pa nema potrebe da njegovim gnojem zatrpavamo ovu temu gde pokušavamo da pratimo šta se dešava a informacije stižu sa svih strana.

 

Nije problem da slične nastupe ovih idiota komentarišete ovde, prebaciću i to. Samo da znate gde su postovi.

ja vidim nešto mi čudno :)

Link to comment
Just now, Redoran said:

Drugari, prebacio sam pbp ove jezive pojave na onaj drugi topik. Ovo umobolno đubre ništa pametno nema da kaže o ovoj epidemiji pa nema potrebe da njegovim gnojem zatrpavamo ovu temu gde pokušavamo da pratimo šta se dešava a informacije stižu sa svih strana.

 

Nije problem da slične nastupe ovih idiota komentarišete ovde, prebaciću i to. Samo da znate gde su postovi.

:thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...