Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Just now, pbg12345 said:

+1

em nepotreban

 

kao kad bi ubacili vucic "smajli" pa kacili na manje vise svaku vest u vezi domace politike

 

nisu oni za smajlije

 

Pa da. Nije dovoljno sto govno nije na robiji nego treba da mu gledam tu usranu facu na svakoj stranici jedne od potencijalno najzajebanijih tema od osnivanja foruma. Neukusno i neozbiljno

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

 

 

 

 

pre 10ak godina sam, nažalost, išao prilično redovno na VMA.

tamo je svakog jutra ogromna gužva bila. uvek čekanje u redu. ogromna institucija a jedan ulaz (ima i jedan sa zadnje strane, al taj je popodne za posete).

ne verujem da se situacija od tada drastično promenila, tako da ova fotografija, po meni bar, nije rezultat ovih dešavanja.

Link to comment

Dođosmo na 12 pozitivno testiranih...

 

BTW, kaže mi čovek sinoć, ovi u hotelu Metropol "zbog očekivanog pada zauztosti kapaciteta" najavili smanjenje plata za 20%..

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

To je retoričko pitanje. Više u svrhu podsećanja , na šta su se sve bacale pare., da ne spominjem milione fabrikama za namotavanje kablova.

jasno, otud i navodnici na pitanje u mom postu

ja samo volim ljudima odgovoriti na post 

pokusavam da stignem renea na listi postera :fantom:

1 minute ago, pt 2.0 said:

 

 

 

ovo kao posledica zabrane/redukcije poseta usled virusa ili krenuli ljudi da se testiraju? :O

 

Link to comment
4 minutes ago, Svarog said:

 

pre 10ak godina sam, nažalost, išao prilično redovno na VMA.

tamo je svakog jutra ogromna gužva bila. uvek čekanje u redu. ogromna institucija a jedan ulaz (ima i jedan sa zadnje strane, al taj je popodne za posete).

ne verujem da se situacija od tada drastično promenila, tako da ova fotografija, po meni bar, nije rezultat ovih dešavanja.

provela sam nekoliko nedelja na VMA jesenas, u smislu da sam svakodnevno, u razna vremena odlazila tamo.

i ne- nije bilo ovako nijednom.

 

 

@pbg12345 ne znam, samo ilustrujem... :sad:

 

@steins ima članak neko okačio na narednoj strani. ja bih rekla da je ovo ilustracija našeg zdravstvenog sistema... a tek je počelo.

Edited by pt 2.0
Link to comment
Šta je bre ovo?
 
 
Sent from my iPad using Tapatalk
Možda je red za zakazivanja kod specijalista.. A i sreda je, VMA danas dežurna

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

provela sam nekoliko nedelja na VMA jesenas, u smislu da sam svakodnevno, u razna vremena odlazila tamo.

i ne- nije bilo ovako nijednom.

 

samo ujutru je bilo ovako. kada započinju dan. posle toga normalno, nikakvih redova.

 

al opet, samo pokušavam da kažem da neće baš sve što bude objavljivano ovih dana da bude zaista povezano sa ovom epidemijom.

biće paranoje, biže neznanja, biće click-bait naslova, biće svačega.

 

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

provela sam nekoliko nedelja na VMA jesenas, u smislu da sam svakodnevno, u razna vremena odlazila tamo.

i ne- nije bilo ovako nijednom.

 

 

@pbg12345 ne znam, samo ilustrujem... :sad:

 

@steins ima članak neko okačio na narednoj strani. ja bih rekla da je ovo ilustracija našeg zdravstvenog sistema... a tek je počelo.

+1

i moje visegodisnje iskustvo je slicno

nikad ni priblizna guzva

 

evo, odgovrio covek u medjuvremenu

Link to comment
Just now, Svarog said:

samo ujutru je bilo ovako. kada započinju dan. posle toga normalno, nikakvih redova.

 

al opet, samo pokušavam da kažem da neće baš sve što bude objavljivano ovih dana da bude zaista povezano sa ovom epidemijom.

biće paranoje, biže neznanja, biće click-bait naslova, biće svačega.

upravo pokušavam da ilustrujem da su i paranoja i neznanje, i širenje zaraze faktori koji utiču na to da se zaguši ionako urušen zdravstveni sistem. 

komedijaši i govna na vrhu države, narod sluđen, a kapaciteti nedostatni.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...