Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

8 hours ago, Have_Fun said:

Fala!

Kontam da je onda bolje da pojurim neko drugo SF delo (kad zavrsim Metro 2035, nikako da pocnem s tim, prva 2 sam smazao brzo), a ovo da ostavim kad budem zaludniji :)
Hronike Ambera su mi bile vrh, i mislim da samo vec spominjali, da je cudno da niko nije pokusao to da prebaci na TV.

Ako neko ima neki predlog knjiga na taj fazon, bacite pa da pojurim po e-bibliotekama.
(jbg, nije za ovaj topic, tako da odgovor mozete prebaciti na temu o SF knjigama :) )

od istog pisca / gospodar svetlosti. njegovo najbolje delo

  • +1 3
Link to comment
  • 9 months later...
4 minutes ago, arheolog1981 said:

Cavill upravo objavio na instagramu da od sezone 4 neće više glumiti Vičera, nasleđuje ga Liam Hemsworth

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

Sad dođoh da okačim to:

 

 

Link to comment

Šuška se već dugo da će potpisati za Marvel (Loki druga sezona možda), a ovo ide u skladu sa tim. Pošto je veliki fan Warhammer 40.000 navijam da ipak bude to, a ne milkshejk bljuzga. 

Link to comment

Priča se takodje da pisci Witchera nisu oduševljeni ni knjigama ni igrama, i da tu ima ozbiljnog razmimoilaženja. 
 

Meni ovo sve izgleda kao one-way u propast, Geralt je nosio ovu seriju u zubima, sad ga menjaš sa poor man’s Thorom, uz kreativne slobode koje se u poslednje vreme pokazuju isključivo kao epsko sranje.

 

edit: inače, Kavil je ogroman fan Witcher igara, sam je zagovarao ovu seriju godinama i insistirao da on igra Geralta. Ne verujem da bi odustajao od toga zbog serije u nekoj drugoj igri.

Edited by goofs
Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

Priča se takodje da pisci Witchera nisu oduševljeni ni knjigama ni igrama, i da tu ima ozbiljnog razmimoilaženja. 

 

Pisci serije Witcher = grupa netalentovanih debila koji su se nakalemili na uspeh koji su Poljaci Sapkovski i CD Project Red napravili, i ne znaju ni taj uspeh da eksploatišu kako valja, već prave gluposti i kritikuju izvorni materijal bez koga ne bi ni bili tu gde su. Jel' nisu oduševljeni - onda nek izvole napisati nešto originalno bolje od Witchera, garantujem da bi to bilo woke smeće koje ne bi gledala ni njihova najuža rodbina.

 

Ej bre, razmišljam ovih dana - imaš materijale poput Witchera, Tolkina, Martina, Točka vremena, Star Warsa, razrađene svetove prepune lore-a sa nabrojenim mogućnostima, i po pravilu štancuješ samo najgora sranja koja niko ne bi gledao da nemaju te brendove. Jbt, gledao sam Konana sa Moomoom u glavnoj ulozi, pa ono ne bi bila ni D produkcija pre 30 godina, filmovi sa Van Damom i Sigalom u glavnim ulogama su umetnost za ono govno, a imaš za podlogu detaljno razrađen svet.

Edited by Ayatollah
  • +1 4
Link to comment

Dodaj tu i jednog Asimova i Halo igru, tu je negde i Brave New World nastao i nestao.

 

Mali offtopic - neki dan uhvatio neobavezno na TVu "Legionar" sa Van Damom, ima neka scena sa sigurno jedno 50 statista. Potpuno nebitna, nesto vojnici peru sudove i gule krompir, glavni likovi razmenjuju neke plitke razgovore. Ja mogu da nabrojim mozda tri scene ukupno u GoTu koje su imale 50 statista, a sigurno nijedna nije od ovako niske vaznosti. Danas je sve postalo skupo za produkciju, i lokacije i kostimi i ljudi. 

Uz to dodas i te pisce (koje ja ne bih mazao govnima onako naslepo) koji sigurno dobijaju neke woke instrukcije, moras imati jakog zenskog lika, moras imati nekoliko rasa na ekranu u svakom trenutku, nema psovanja, nema ovoga, nema onoga, ali mora sve biti napeto i šokantno, i mora da isporuči rezultat odmah odmah odmah, jer jbg trka sa streaming platformama ne spava.

 

I onda je epilog svega toga jedna hiperprodukcija govana za široke narodne mase.

 

E da, i nelinearna naracija pod obavezno, hoćemo da se publika pomuči da složi kockice, pa da onda budu samozadovoljni koliko su pametni, a i želeće da odgledaju celu sezonu još jednom, a to su dva gledanja po čoveku, puta xyz korisnika jednako $$$. Mrš.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...