Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Posle jedne odgledane vrlo pristojno, najbolji fantazi na trzistu trenutno u ne bas jakoj konkurenciji.

 

Funny thing, Siri sad izgleda matorije od Jenfer, a 2001 vs 1995.

Link to comment

Odgledao svih pet iz treće sezone, loše je, mogao bih da rantujem do sutra, ali me mrzi. Sve izmene i odstupanja koje su uveli od knjiga su krš, otprilike mi je jasno što je Kavil otišao.

 

No, da stavimo na stranu sve to, i likove i zaplete, i originalnost i novitete, ova serija ima užasan, užasan storytelling. Tri puta po epizodi moram da pauziram i da objašnjavam veštici pored mene ko su ovi likovi i šta oni hoće, pri tom pola puta ni meni nije ništa jasno, a ja sam čitao knjige i poznajem lor. Omanuli su žestoko na najbazičnijoj stvari.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

loše je, mogao bih da rantujem do sutra, ali me mrzi.

 

krš

 

užasan, užasan storytelling

 

Omanuli su žestoko

 

Čekaj samo da pogledaš Idola, drugu ćeš pesmu pevati :fantom:

  

 

  • Haha 2
Link to comment

Ja ovo mesto smatram za Cavillov home topic i biće zabavno kad ljudi otkriju 40k univerzum sa njim. :fantom: Kako će ubaciti woke u tu priču, evo živ nisam. :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Meni nije toliko loše, osim što sam konstantno imao osećaj da sam propustio čitavu jednu sezonu i da se očekuje da znam šta se dešava, a ja nemam pojma.

  • +1 2
Link to comment

Imam isti utisak kao kolega Halvard, da sam nešto propustio.

 

Za samu seriju mi se čini da bi bilo bolje da je peta epizoda bila prva, a da su onda od nje raspredali kako je ko došao sa po epizodom i završe sa duplom.

 

  • +1 1
Link to comment

jeste, očigledno je da su pokušali da kopiraju got, sa ovim intrigama, ubistvima na dvoru i preokretima na saborima, ali avaj, pauze između sezona su preduge i recimo uopšte se ne sećam zašto je bitan onaj lik koji je prerezao grkljan šiljouhom izdajniku...

Link to comment

Ja sam odgledao prve dve epizode, i ovo sada već više izgleda kao da gledam Man in the High Castle u Witcher univerzumu, odnosno kao neka alternativna istorija knjiga. Opet, ne mogu da kažem ni da je skroz nezanimljivo, odgledaću do kraja svakako, ali da je neki strašan kvalitet baš i nije.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Predlažem da osnujemo forumaški fond, svako po 100 kinti, i da platimo Weeniju da pogleda treću sezonu i iznese jedan kvalitetan rant, pošto materijala ima u izobilju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...