Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Posle jedne odgledane vrlo pristojno, najbolji fantazi na trzistu trenutno u ne bas jakoj konkurenciji.

 

Funny thing, Siri sad izgleda matorije od Jenfer, a 2001 vs 1995.

Link to comment

Odgledao svih pet iz treće sezone, loše je, mogao bih da rantujem do sutra, ali me mrzi. Sve izmene i odstupanja koje su uveli od knjiga su krš, otprilike mi je jasno što je Kavil otišao.

 

No, da stavimo na stranu sve to, i likove i zaplete, i originalnost i novitete, ova serija ima užasan, užasan storytelling. Tri puta po epizodi moram da pauziram i da objašnjavam veštici pored mene ko su ovi likovi i šta oni hoće, pri tom pola puta ni meni nije ništa jasno, a ja sam čitao knjige i poznajem lor. Omanuli su žestoko na najbazičnijoj stvari.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

loše je, mogao bih da rantujem do sutra, ali me mrzi.

 

krš

 

užasan, užasan storytelling

 

Omanuli su žestoko

 

Čekaj samo da pogledaš Idola, drugu ćeš pesmu pevati :fantom:

  

 

  • Haha 2
Link to comment

Ja ovo mesto smatram za Cavillov home topic i biće zabavno kad ljudi otkriju 40k univerzum sa njim. :fantom: Kako će ubaciti woke u tu priču, evo živ nisam. :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Meni nije toliko loše, osim što sam konstantno imao osećaj da sam propustio čitavu jednu sezonu i da se očekuje da znam šta se dešava, a ja nemam pojma.

  • +1 2
Link to comment

Imam isti utisak kao kolega Halvard, da sam nešto propustio.

 

Za samu seriju mi se čini da bi bilo bolje da je peta epizoda bila prva, a da su onda od nje raspredali kako je ko došao sa po epizodom i završe sa duplom.

 

  • +1 1
Link to comment

jeste, očigledno je da su pokušali da kopiraju got, sa ovim intrigama, ubistvima na dvoru i preokretima na saborima, ali avaj, pauze između sezona su preduge i recimo uopšte se ne sećam zašto je bitan onaj lik koji je prerezao grkljan šiljouhom izdajniku...

Link to comment

Ja sam odgledao prve dve epizode, i ovo sada već više izgleda kao da gledam Man in the High Castle u Witcher univerzumu, odnosno kao neka alternativna istorija knjiga. Opet, ne mogu da kažem ni da je skroz nezanimljivo, odgledaću do kraja svakako, ali da je neki strašan kvalitet baš i nije.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Predlažem da osnujemo forumaški fond, svako po 100 kinti, i da platimo Weeniju da pogleda treću sezonu i iznese jedan kvalitetan rant, pošto materijala ima u izobilju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...