Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

7 hours ago, goofs said:

Predlažem da osnujemo forumaški fond, svako po 100 kinti, i da platimo Weeniju da pogleda treću sezonu i iznese jedan kvalitetan rant, pošto materijala ima u izobilju.

 

Jedino ako vas u fondu bude cca hiljadu, za manje ja ne ustajem iz kreveta :fantom:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ayatollah said:

Epizoda sa Ciri u pustinji je jedna od najgorih epizoda bilo koje serije koju sam gledao u poslednjih 5 godina...

 

Što je najgore, taj deo je dosadan i u knjizi i ovo prikazano ovde nije puno izmenjeno. Generalno, sve što ima veze sa jednorozima u knjigama je težak mindfuck i može se zaobići u širokom luku.

No, da, epizoda je krš, verovatno najgora od početka serije, dosadno, ono dete Falka je (još jedan) totalni miscast, ono čudovište izgleda kao iz moćnih rendžera da je ispalo...

 

Počele su da mi smetaju baš sitne glupost i nelogičnosti u ponašanju likova, prosto jer ih ima previše. Fajt u Aretuzi je bedno odrađen, 14 likova se šiba međusobno, u sve to Yeni kaže Geraltu da mora da ga ostavi i požuri u Aretuzu da pomogne, onda scenu kasnije stiže tamo i kaže onim ribama - moram do Geralta. Pa jbt.

 

Ciri i Geralt su mi jedine svetle tačke u ovoj papazjaniji. Sad pošto Geralta menjaju, pitanje je šta će i od toga ostati. Četvrta sezona/knjiga bi trebalo da bude najbolja, ali nemam ni najmanje nade da će ispasti nešto dobro, svaku improvizaciju koju rade je ko da ubadaju prstom u govno.

 

 

12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jedino ako vas u fondu bude cca hiljadu, za manje ja ne ustajem iz kreveta :fantom:

 

10574 registrovanih članova, će se namakne :fantom: 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Gledam ovu trecu sexonu i zanima me da li vi ostali uspete da kspratite sve ove likove i imena gradova/kraljevstava i ko je sa kim i ko je protiv koga i sa kim se bore. Ali ne u nekom dubljem znacenju, nego onako bas bukvalno ?

u stvari, sad sam skontao da sam kao geralt kad mu yen objasnjava ko je ko ka konklava zurci.

 

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...