Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

22 minutes ago, Have_Fun said:

Hahahaha

Embid "izmakao stolicu" Giannisu koji ga je licem napao biggrin.png

Ovo nisam video nikada

Unistava ga

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

nisam video da mu je ovo neko uradio. bukvalno mu Giannis nista ne moze. 

Link to comment

Neka

Nemam nista protiv coveka, svaka mu cast na postignutom naravno

Ali smaraju ti fizicki frikovi sa "problematicnim" sutom pa jos u ovom vremenu kad sa druge strane igra tezi da po utakmici ima vise suteva za 3 nego 2 i imamo taunsa, lopeza i(li) porzingis

Embid je nekako "vise kosarkas" u osnovnom znacenju koliko god besmisleno zvucalo

Morace se pogledati snimak

Link to comment

Što bre, ja bih baš voleo da ima više takvih likova. Svaki ćata danas u NBA pali trojke, najbolja stvar za ligu bi bila kad bi se pojavio ponovo neki Šek, da razgrće pod košem, i malo promeša stvari.

 

Nego, onako neobavezno, koje su šanse da Dalas potpiše Bogdana na leto?

Link to comment
32 minutes ago, goofs said:

Što bre, ja bih baš voleo da ima više takvih likova. Svaki ćata danas u NBA pali trojke, najbolja stvar za ligu bi bila kad bi se pojavio ponovo neki Šek, da razgrće pod košem, i malo promeša stvari.

 

Nego, onako neobavezno, koje su šanse da Dalas potpiše Bogdana na leto?

Ne, ne nesto se nismo razumeli

Seka bih i ja voleo

Cak sam danas planirao ostaviti post kad je neko nesto napisao na ovu temu. Ono "da li bi danas i seka terali da sutira trojke i gde je granica u smislu koliko treba da si efikasan unutra da komjuter ne kaze da bi bili dobro uneti i sirine tako sto ces poceti sutirati trojke"

Kazem, u eri kad tauns u nekom trenutku pripaljuje najvise trojki u ligi ili vecina visokih unazad 3,4 sezone uvodi trojke u arsenal sa druge strane ajde i janis, ali fulc jebote koji se muci da pogodi obruc sa bacanja, simons, bol, dakle top pikovi ono 1,2 ne 10ti tako nesto, u dve godine kad zapravo dolazi do ovog drugog procesa sa trojkama

 

A sa trece strane tu su likovi sa skilom :D

jokara, doncic, pa i embid donekle koji donose nesto trece i mom oku&srcu najprijatnije

 

negde usput sam se izgubio i zaboravio poentu ovog izlaganja, ali eto, neka ostane generacijama koje dolaze :D

 

Smara ta "kompjuterizacija" igre

Bitna je statistika i njeno koriscenje da se unapredi igra. Ameri su tate u tome

ali cini mi se da se prelazi neka granica i da igraci sad po automatizmu prilagodjavaju svoju igru, cak i u smislu onog trenutnog delovanja tome, a ne nekom "prirodnom" osecaju

 

harden, hjuston su "taoci" toga. Nije harden poceo igrati onako sam po sebi, nego ga je liga, odnosno trendovi u igri usmerila na to

kazem taoci, jer verujem da bi harden bio konkurentniji da stvari ne stoje ovako

Link to comment

Harden je toliki talac "kompjuterizacije" i neprirodnosti da ga cela liga udvaja cim predje pola. Vise im se isplati da se brane 3 na 4 nego da ga pustaju da igra tako pogresno.

Link to comment

A jebemu misa

I jel finale konferencije "realan plafon" za takvog igraca?

Dakle imas igraca kog da zaista udvajaju, "utrajaju" od pola terena i ti ne dobacis ni do finala

Nesto tu ne stima jbg

 

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...