Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

19 minutes ago, Have_Fun said:


Ima
Ali ima i neke za koje mislim da su manje talentovani i da bi mogao imati mesta u timu. Cini mi se da i ti isto mislis.

S druge strane, mozemo reci da Lee uzima mesto Poolu i Evansu, ali opet ima prednost na terenu, iako ovo nije sezona za napad na rezultat vec za razigravanje nekih igraca i hvatanje visokog pika.

Hocu da kazem da mi je ceo koncept Warriorsa za ovu sezonu zbunjujuc pomalo.
Znam da je nizbrdo sve poslo zbog povreda, pa se onda i Steph povredio, pa je i Russell takodje odsustvovao, Green nije bas sasvim svoj itd.. ali neke stvari me teraju da se zapitam

pa jbg jedne su planove imali do povrede stefa, druge posle

pa su im se povredili i grin i rasel

 

oni su bukvalno u jednom trenutku imali 8 igraca evrokup kvaliteta

tad su silom prilika ovi trecepozivci koje pominjes iskocili u prvi plan

 

jbg zbog 3 max ugovora i grinovog oni nisu imali prostor da dovedu neke bolje rezerve

godinama nemaju visoke pikove, pa ni talenta sa te strane, te su skupili sta su mogli

imaju nekoliko igraca koji nisu ni draftovani

ovaj paskal ruki, koji im je jedo vreme usled svih tih povreda maltene bio prva opcija je covek 41 pik

steta sto im nun pobeze, to me bas cudi

 

alen svakako ima mesta, samo sto oni njega nisu ni planirali ove godine mnogo da igra

mora on telo pre svega da "spremi" za ligu

njega je povreda sjebala u smislu da je bilo u tom jednom periodu mnogo povredjenih pa bi igrao sto mora, a ne u smislu da je bio predvidjen da igra, ali se eto povredio

 

nigde on ne kasni, bitno je da je "u sistemu" i da je za sad svaku priliku (prvenstveno jel  u "filijali") odlicno iskoristio

 

Link to comment
25 minutes ago, 1n54jd3r said:

a za GSW kapiram da ipak ne mogu bas opusteno i bez zadrske da totalno tankuju...prva sezona u novoj areni, nova publika...malo je los trip da se skroz bace na razvoj omladinaca...papreno skupe su bile sezonske da se publika ne bi mogla makar i nadati nekim pobedama na domacem terenu

ma nemaju oni ni koga razvijati 

doveli su likove sa kraja druge runde, nedraftovane, iz g lige, sa kraja klupe drugih ekipa

veterani isto 3 klasa

njima je burks koji u kingsima bukvalno nije mogao dati kos druga opcija u napadu

koli stajn prvi centar

 

zapravo, sta ih je sve snaslo, oni su jos sasvim korektni

 

jedino mi nije jasno kakva im je ideja sa raselom

on je poslednji covek kog bi ocekivao da potpisu(za max ugovor)

Link to comment

p.s.
Bogi je odigrao dobar mec. Svasta se na kraju desavalo i nekako su Kingsi uspeli da omoguce sebi napad za pobedu.
Barnes je bio sam na trojci ali je promasio.
PO je sve dalji

Na drugoj strani
Rose je opet odigrao dobar mec ali je DET izgubio.
I oni smanjuju sebi sanse za PO

Inace, Clarkson je opak dodatak Juti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...