Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

9 hours ago, precog said:

fino igra barnes ove sezone, cojo lepo pegla odbranu i krenuo da vodi igru, tu ih jedino dedmon kara, potpuni promasaj. holmes je carina, mnogo gotivan igrac.

 

+1

 

Barnes je vrlo racionalan, ne trosi previse lopti, a juce je vukao sam kada nikog nije islo, posle su proradili Bogi i Buddy. DEADmon je sramotan, bilo je ono jedno polaganje sto je dao posle 3 promasene trojke, kada je komentator rekao "da ovo nije dao, morao bi da izadje sam iz hale". Covek nije imao nijedan skok za cetvrtinu koliko je odigrao. Zato Holmes igra za sve pare. Situacija me podseca na Partizan ove sezone, prvi centar (Parahovski) pretplacen i nista ne pruza, dok drugi znatno jeftiniji centar (Mosley) kida..

Link to comment

Dedmon je sraman, takodje i Ariza ne isporucuje gotovo nista. Sad je povredjen, ali lik uspeva da odigra 15min bez da se upise, ko onaj Burks prosle sezone (btw, taj lik sad trpa ko nezdrav u Eurocup Voriorsima).

 

Jos dve utakmice i vraca se Bejgli, sto potnecijalno moze da znaci jos manje minuta za Dedmona, odnosno manje zutih minuta za Kingse.

Link to comment

potpuno je ludilo sto ovako bolje izgledaju nego sa foxom i bagleyem u prvoj petorci. mislim, ima i do toga da se tek pocinju kapirati sa waltonom, ali jebiga nisam ubedjen da ce ih fox ikada dovesti i do finala zapada, a ne do titule. isto i bagley.

svidja mi se mnogo vise kako igraju sa waltonom, kako im ide trenutno protok lopti i pogotovo odbrana. 

Link to comment

Walton je uradio pravu stvar sto je poslusao Viveka i za pomocnike izabrao trenere koji znaju vise i imaju vise iskustva od njega, pre svega Boba Beyera i Kokoskova.  A nije lose sto Fox i Bagley mogu da gledaju kako treba da izgleda ekipa na terenu, pa da shvate da su oni ti koji treba da se prilagode timu, a ne obratno..

Link to comment

Ihaj, do finala zapada ima da se gilja jos godinama, prvi cilj je plejof, po mogucstvu ove sezone :)

Begli je odigrao samo jednu utakmicu do sada kod Voltona, nece on remetiti nista oko protoka lopte i koncepcije. Fox je veci udar i nekako najvece posledice tu ce videti Bogdan, nazalost. Videcemo, mozda i nije lose sto se njih dvojica vracaju u tim u razlicito vreme, ima prostora da se jedan po jedan uklapaju.

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Walton je uradio pravu stvar sto je poslusao Viveka i za pomocnike izabrao trenere koji znaju vise i imaju vise iskustva od njega, pre svega Boba Beyera i Kokoskova.  A nije lose sto Fox i Bagley mogu da gledaju kako treba da izgleda ekipa na terenu, pa da shvate da su oni ti koji treba da se prilagode timu, a ne obratno..

upravo to, bas sam razmisljao kako ih je zapravo providjenje spasilo kada su im ispala ova dvojica. sad su postavili sistem koji daje rezultate i zvezde treba da se prilagode, samo jebiga da li ce se to i desiti.

8 minutes ago, goofs said:

Ihaj, do finala zapada ima da se gilja jos godinama, prvi cilj je plejof, po mogucstvu ove sezone :)

Begli je odigrao samo jednu utakmicu do sada kod Voltona, nece on remetiti nista oko protoka lopte i koncepcije. Fox je veci udar i nekako najvece posledice tu ce videti Bogdan, nazalost. Videcemo, mozda i nije lose sto se njih dvojica vracaju u tim u razlicito vreme, ima prostora da se jedan po jedan uklapaju.

naravno, nego ono lozenje da je fox superstar. ako drasticno smanje ulogu bogdana, nakon ovog sto je pokazao do sada, treba da pali na kraju sezone negde gde ce da ga plate da bude starter.

Link to comment

Fox ima 21 godinu, Bagley 20. Valjalo bi sacekati 2-3 godine pre nego se ocenjuju. a Bogdan je izgledao sasvim korektno sa Foxom prosle godine, ne znam zasto bi sada bilo drugacije

Link to comment

Pa, mozda je slucajnost, ali Bogdan je bio mnogo losiji ove sezone dok je Fox bio zdrav nego od kad ovog nema. Primetan je i skok u minutazi, a i u potrosnji, na kraju i u ucinku.

Ako ga previse Fox bude gusio trejdovace ga Kingsi sigurno, posto ima vrednost a izgubice ga bez ikakvog povracaja.

Link to comment

@freakns

ok, naravno sto se tice godina i potencijala. problem je oko hype-a koji se pravi i onda rastu ocekivanja klinaca da se sve podredi njima (videti pod bagley-a porodica i joerger), a nije bas da su krenuli da isporucuju poput doncica. 

osim povrede, mislim da je razlog za pad u igri bogdanovica prosle godine bio i fox. 

gotivim kingse, voleo bih da uspeju, ali mi se cini da ce morati sve iznova za 5 godina da grade. a mozda sam se i epski zajebao i za 5 godina budu contenderi, a walton-u i divcu izliju spomenik u zlatu.

Edited by precog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...