Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ne verujem da je to, mada nije isključeno. Taj Simmons je sigurno dosta jak novinar čim početkom novembra ima listu MVP kandidata, pa me ne bi čudilo ni da Hardena tako otpiše. :yawn2:

Link to comment

btw, kad smo kod Simmonsa, bio je pre par nedelja podcast sa Mat Damonom. Najzanimljiviji detalj je Damonova priča kako ga je, 2008.g. u finalu Celtics Lakers, u Staples centru napušio Phil Jackson, zato što je navijao za Celticse i drao mu se tu pored uveta :D 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

btw, kad smo kod Simmonsa, bio je pre par nedelja podcast sa Mat Damonom. Najzanimljiviji detalj je Damonova priča kako ga je, 2008.g. u finalu Celtics Lakers, u Staples centru napušio Phil Jackson, zato što je navijao za Celticse i drao mu se tu pored uveta :D 

 

 

to Met prica svako malo kad gostuje po late show-ima

Link to comment

neverovatno koliko se zona koristi u nba u poslednje dve sezone. pre 5-10 godina su neki timovi igrali, ali vrlo retko. Sad ima vise timova koji igraju nego koji ne igraju. Da mi je pre 5 godina neko rekao da ce ozbiljna nba ekipa sa uspehom da igra triangle + 2 mislio bi da je lud, to su igrali samo koledzi. 

Link to comment

Luka sam drzi Mavse protiv Sunsa, tacno bi gubili jedno 20ak razlike, malo potpomaze Hardaway i to je to.

Spursi pobedli PGa i Kawhi-ja, ne verujem.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, iDemo said:

Izgleda sasvim iskreno - na obe strane. Ispade ljudina... 

Kyrie Irving Shows Love To Boston Celtics Players Postgame


 

Kad se ovako znojavi obrisu o fensi odecu, covek mora da ode kuci da se presvuce i tek onda u striptiz klub

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...