Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Walton je uradio pravu stvar sto je poslusao Viveka i za pomocnike izabrao trenere koji znaju vise i imaju vise iskustva od njega, pre svega Boba Beyera i Kokoskova.  A nije lose sto Fox i Bagley mogu da gledaju kako treba da izgleda ekipa na terenu, pa da shvate da su oni ti koji treba da se prilagode timu, a ne obratno..

plus 1.

 

 

Link to comment

vaistinu mvp

a i bogdan na nivou unazad 15ak dana spada medju bolje bekove lige :fantom:

 

nego, svratio da pohvalim barnsa sto za veceras, sto inace ove sezone, ali vidim vec ste sve rekli juce :D

ovako racionalan, sa ovim procentima suta i zalaganjem u odbrani, odlican je za tim

 

Edited by pbg12345
Link to comment

o jebem ti sve kako diletantski prosuse lepu prednost za par minuta

to lici na one kingse iz prethodne dve sezone

 

moze se ovo dobiti, ali moraju pogadjati za tri

taman fali tih nekoliko bjelicinih poena pre svega

Link to comment

a jebem mu

mnogo bi im znacila ova pobeda

bogdan i bjelica najlosiji kod kingsa

zbirno sutirali 6/27, trojke 2/18

 

bogdan pojeo govno na kraju, sutirao iz nemoguce situacije preko dvojice, jos je prilazio i treci igrac od badija koji je ostao sam na bukvalno dva metra

em je imao bolju poziciju, em bi bilo postenije da je posledji sut na utakmici "uzeo" covek koji je ubacio preko 40 poena veceras

jbg

 

bice bolje :fantom:

 

jednu pobedu su od 8 mesta, sledeca je protiv file, poslednja na ovoj turneji

tesko ce tu pobede, nema ko da iole sacuva embida, veceras ih je i kanter solidno izmaltretirao

ako se embidu bude igralo ima da im ubaci 50

Edited by pbg12345
Link to comment

Znaci Bogdan se toliko trudio da ponisti Badija celu utakmicu, na kraju i uspeo - iako je ovaj dao 11 trojki..., a jbg bas, steta!

Mada i Wolton...ne znam sta mu je trebao Dzajls pravo niotkuda skoro celu 4-tu cetvrtinu..

Realno mislio sam da nece biti sansi, posebno jer je druga u dva dana, svakako bas iznad ocekivanja.

Link to comment

jbg, bad luck. Ruku na srce, Bogdan je zaboo jednu napad pre toga, a i ne postoji unverzum u kom bi Badi Hild dodao loptu bilo kome iz ove situacije. Ali kad crtas napad za pobedu, crtas ga za lika koji je ubacio 40 to vece. Ovo je bio jos jedan (serbian) double jew blef Voltona, kao ono protiv Lejkersa.

 

Kingsi ove sezone vec 4 utakmice zavrsavaju unutar 2 poena razlike (2:2 skor). Mislim da su prosle imali jedno 10-15 takvih utakmica.

Link to comment

btw, slušao sam pre neki dan Zacha Lowea sa Doris Burke (koja je btw sjajna). Čak je i nerd Zach počeo stidljivo da pominje da ovoliko šutiranje trojki počinje da smara (makar jedno 10 šutiranih trojki po utakmici je van svake pameti i rezona). Doris reče da je, čini mi se, Doc Rivers održao neki trening gde je igračima zabranio da šutiraju trojke, i da su svi do jednog uživali u istom više nego ikad. Mora se nešto menjati.

 

btw 2, Luku ozbiljni ljudi stavljaju u istu rečenicu sa Birdom i Lebronom. Neverovatno šta dečko radi. Samo je Bill Simmons verovao, on je još pre 20 dana rekao da mu je Luka drugi pik za MVP-ja, sad je verovatno prvi. Da ne govorim šta je pričao prošle godine :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

mene doris burke bas nervira i uvek sam na ivici da muteujem stream kada komentarise.

 

btw, istina ovo za trojke, bas smaraju sa 40+ suteva za tri.

u istom podu rekose da je hollinger predlagao da se oduzmu tri slobodna bacanja kada se faulira pri sutu za tri i da se i tu sutira dva puta kao kod obicnog faula. sto i nije toliko losa ideja, ako nista drugo samo zbog toga sto bi manje gledali ona bacakanja sutera i pokusaja na svaki nacin da isforsiraju kontakt sa defanzivcem.

 

u 2:30 igraju dallas - clippersi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...