Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

koga zanima dublja analiza predlazem podcast Adama Maresa iz DNVR ekipe:

 

jedan od bitnijih zakljucaka je da se vise da sansa PJ Dozier-u umesto Torija u rotaciji

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Plamli je jedini 2.10cm igrac u istoriji lige koji ima 40inch vertical, samo se vi zajebavajte

 

edit: pardoniram, to je onaj drugi Plamli. eto, ni za to nije sposoban :isuse: 

to je sa zaletom brt. mislim da na NBA Combine nikad nisu imali 40+" na pravom verticalu

zna se đe su top tier atlete :fantom:

Link to comment

ma slazem se ja, al sta da radim. e da se onaj flea iz majmunskog benda, zbog koje su hiljade i hiljade srpske omladine isle da kisnu u jebenoj indjiji, da se on sprda s jokicem na tviteru, narkoman raspali, zbog jebenog plamlija

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, fancy claps said:

ma slazem se ja, al sta da radim. e da se onaj flea iz majmunskog benda, zbog koje su hiljade i hiljade srpske omladine isle da kisnu u jebenoj indjiji, da se on sprda s jokicem na tviteru, narkoman raspali, zbog jebenog plamlija

Ljubomoran je što Jokić voli samo somborske paprike.

Link to comment

Mene je prosao bes. Lejkersi su bolji i iskusniji tim. Denver je postigao sjajan uspeh i svake godine je napredovao. Mozda je napredak mogao da bude i brzi ali masa fransiza o ovome moze samo da sanja. Najmladji su tim kojem treci najtalentovaniji igrac igra prvu sezonu u poslednje 3 godine. Kada on klikne u timsku hemiju, ofanzivne i defanzivne seme, ovaj Denver ce biti u rangu danasnjih lejkerska i biti top contender.

 

Nije jos gotovo, sigurno ce vecaras i u nastavku izaci na teren i boriti se. Ako uspeju da izguraju nekako do game6, to ce biti za naklon do poda. Sve preko toga je, pa ne znam, senzacija.

  • +1 2
Link to comment

Ma nije gotovo ljudi, mladi su u Denveru, imaju snage, sto duze bude isla serija bice veci teret na starcima. Jedino na sta ne mogu da racunaju je da ce Lejkersi iznova i iznova padati u depru kao Klipersi, kod Lebrona toga nema, mozda jednom.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fancy claps said:

ma slazem se ja, al sta da radim. e da se onaj flea iz majmunskog benda, zbog koje su hiljade i hiljade srpske omladine isle da kisnu u jebenoj indjiji, da se on sprda s jokicem na tviteru, narkoman raspali, zbog jebenog plamlija

uh, daj tvit da se i ja iznerviram!

:rant:

Link to comment
4 minutes ago, precog said:

uh, daj tvit da se i ja iznerviram!

:rant:

nisam fancy, al mogu da pogledam linkujem

 

 

1 jak i kvalitetan tvit.

Edited by Svarog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...