Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ali kako su ih ustopovali drugo poluvreme

samo psiholsoki ovo da ih ne slomi

denver se pita do kraja u ovoj seriji :fantom:

 

sut je bio preko jokica?

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment

Sve sto je Jokic mudonja napravio sjebano je ovom izmenom i uvodjenjem jebenog Plamlija... pa jebote...

Rekoh ja da kad se udje u egal na kraju meca moze svasta da bude.. opet su vratili -16 cini mi se

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ali kako su ih ustopovali drugo poluvreme

samo psiholsoki ovo da ih ne slomi

denver se pita do kraja u ovoj seriji :fantom:

 

sut je bio preko jokica?

Jeste, ali Jokić je pokrio (pokušao bar) to što je Plamliju Dejvis u roku od 1 sekunde utekao 6 metara, ovaj se nije iscimao ni da ga isprati, nisu čak ni bili neki posebni blokovi

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

ali kako su ih ustopovali drugo poluvreme

samo psiholsoki ovo da ih ne slomi

denver se pita do kraja u ovoj seriji :fantom:

 

sut je bio preko jokica?


Preko Jokica koji je cuvao coveka koji je ubacivao loptu, a Plamli bez ikakvog razloga stao kao kod nekog bloka.. za sta nije ni imao razloga, nije ni bio neki blok, ne znam sta je bilo coveku.. pomracenje uma.. pokazivao Grentu da preuzme.. ne znam sta mu bi.. i onda Joka dotrcao da proba nesto...

kakvu priliku su ispustili jebem mu mater... ovo bi ih vinulo do neba jbt.. 

auuuuu nisam skoro ovako popizdeo

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ovaj idiot kao da je namjerno ovo uradio, nemoguć je ovoliki brejnfart, lik se bukvalno zakucao u Lebrona ničim izazvan

ma nije se ni zakucao, nego je pozvao najdebilnije preuzimanje koje se moze zamisliti...debil glupi

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

ma nije se ni zakucao, nego je pozvao najdebilnije preuzimanje koje se moze zamisliti...debil glupi

Zašto jednostavno kad može komplikovano, djeluje kao klasično pomračenje uma usred nedostatka muda

Link to comment

ma ugasio sam odmah strim, nisam gledao akciju ponovo

 

sad videh

pa dobro, usmeravao je nekog :unsure:

jebo  ga meloun, jos vidim ulazi i nije mi bas jasno da menja jokica poslednji napad, kad vidim milsap ostaje napolju

ocekivao sam faul da ce napraviti

 

 

ako ubede sebe na osnovu drugog poluvremena da mogu kontrolisati igru, bice ovde svasta

lejkersi su pored ovog suta dobili samo zbog perfektno izvbedenih bacanja veceras

i moraju kako znaju skok da koliko toliko iskontrolisu

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...