Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

Ali uvoditi ovog sa ručicama t-reksa za specijal u odbrani (i staviti ga na Dejvisa), pomračenje uma, ali niko ni u snu nije mogao da zamisli da će ispasti ovakav horor

svako ko je gledao denver zadnje tri godine znao je tacno sta ce da se desi kad je plamli usao u igru. taj specijal ne omasuje. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ali uvoditi ovog sa ručicama t-reksa za specijal u odbrani (i staviti ga na Dejvisa), pomračenje uma, ali niko ni u snu nije mogao da zamisli da će ispasti ovakav horor

 

To je Malone-u go to move vec tri godine. Niko ne razume zasto, ali on ne odustaje. 

Link to comment

Ma znam i svaki put čudom ne mogu da se načudim čemu prisustvujem. Što bi rekli, mora da ima neku tajnu klauzulu u ugovoru kojom mu je zagarantovano mjesto na parketu u tim momentima ili je zaprijetio Malounu da će tvitovati slike kako jedan drugom blajvaju u veceu. 

Link to comment

ali da ti izvodis nekog malog menjas visokim ili ne znam klinca jer se plasis da se ne sasere, ti menjas visokog veterana koji zapravo jedini ima iskustva u ekipi sa jebenim plamlijem

 

koja je ideja tu?

Link to comment

Neverovatno, cak nije bilo ni bloka vec je Plamli sam otisao iza bloka.

Ovo nisam cesto vidjao ako sam uopste vidjao.

A svaka cast Jokicu za poslednja 2 minuta, 11 ubacio prestigao ali nije dostigao iako se dosta raspadao tokom utakmice.

Steta, da su bolje gadjali slobodnjake dobili bi.

Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

Jebem mater i Inside NBA-u, ladno su poredili ovo s "onom" trojkom vs Kingsa :/
Kao da ovo ne boli dovoljno

Jos ni tu pre 18god nisam preboleo


Nidje veze, da je Carusi pogodio otvorenu trojku napad pre to bi vec licilo. 

Link to comment
2 hours ago, Mos said:


Nidje veze, da je Carusi pogodio otvorenu trojku napad pre to bi vec licilo. 


Valjda je fora u tome da je ta pre 18god bila poslednja buzzer beater trojka lejkersa u nekoj plejof utakmici

Link to comment

Jokić 9 poena u poslednja dva minuta, LBJ 6 u celom drugom, 2 u poslednjoj četvrtini. Opet ga vuku svi drugi kada se odlučuje. Najbolji svih vremena. Neka ugase ligu. Ovo se više ne gleda. I hail za komentatora na hrt2.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Jozef K. said:

Jokić 9 poena u poslednja dva minuta, LBJ 6 u celom drugom, 2 u poslednjoj četvrtini. Opet ga vuku svi drugi kada se odlučuje. Najbolji svih vremena. Neka ugase ligu. Ovo se više ne gleda. I hail za komentatora na hrt2.

Šta je rekao komšija?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...