Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

jebote, sto nije pjd ubacivao ranije, normalno da je promasio slobodnjake. sasvim solidna partija, mogao bi da im posluzi do kraja finala, plus sledece godine na jeftinom ugovoru.

Link to comment

semetijbm, pa jel moguce, Plamli ima istoriju useravanja ovakvih situacija, sta je Melounu bilo u glavi :isuse: krivim njega vise nego ovog bolida

 

AD ubacio sut ko na treningu sto se vezba izlazak iz bloka. samo sto ovde nije bilo ni bloka, znaci jos lakse

Link to comment

Ogromno sranje, ovo da su izvukli bilo bi ludilo od serije. Ovako ne mogu da se otmem utisku da je od ishoda suta zavisilo da li ide metla ili 7 utakmica.

Meloun bi kao protiv Jute morao da promeni nesto u postavama, da se kocka pa ili pukovnik ili pokojnik. Kao sto je tada povukao MPJ na klupu, tako bi sada mogao da ga vrati nakon sto je pokazao znake zivota, recimo umesto Milsapa. U napadu ne moze da bude gori od njega sve i da hoce, a jebem mu misa on jedini u Denveru ima sajz da smeta AD-u, pa neka proba mozda ni tu ne bude katastrofa, stavise. Takodje ni Geri Heris nema koga da cuva medju starterima Lejkersa pa je bezveze da se trosi tada, mozda da Monte Moris proba u startnoj postavi da bar ubode neki sut i poboljsa flow, a Herisa neka tempira sa ulaskom Ronda kako bi im usporio 2nd unit koji do sada pravi ozbiljnu razliku. Jeste da deluje mekse u teoriji, ali jbg, i jeste vreme za hail mary poteze.

 

 

Link to comment

Millsap je po meni dosta dobro igrao. Imas tek toliko opcija u ovim zavrnicama kad su ti dva glavna igraca osrednji defanzivci. Mislim da je Melon nasao optimalnu defanzivnu postavu na kraju, nema tu sta da se zameri. Nije mi jansno kako Dozier nije imao nikakve minute nakon 5. utakmice protiv Jute, narocito jer ekipi ocajnicki fali neki ballhandling da rastereti Mareja, a defanzivno decko deluje impresivno. 

Link to comment

Na internetima se sad vrti sledeci narativ: 

 

- Vogel je nacrtao napad za Lebrona (potvrdio to na konfici)

- u Denveru su prepoznali da ce biti napad za Lebrona i otuda odluka da se ovaj udvaja

- Rondo kao izvodjac lopte je prepoznao da su ovi prepoznali i promenio play (zaista mislim da ne moras biti Dzon Stokton da bi ovo shvatio)

 

Izgleda da je Denver odlucio da se kocka, Elbidji bi u onoj poziciji sa loptom i Plamlijem na ledjima imao vremena za jedan dribling i da ide jako do samog kosa, a na prvi mrki pogled bilo koga istocno od Beverli Hilsa bi dobio faul i dva bacanja. Ovako su igrali na sut coveka koji nije bas sjajan suter za 3, ali i koji je bio izuzetno vruc sinoc. Ostaje zamerka da je sve to dosta trapavo izvedeno.

Link to comment

I meni djeluje da je Plamli u glavi imao uklesane Melounove riječi "ako vidiš da ide lopta blizu Lebrona, aport na njega po svaku cijenu" i da se ovaj toga držao kao pijan plota, potpuno nesvjestan šta se dešava na terenu. Brejnfart u rangu onog JR Smitovog. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...