Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Revolucionarni koncept ce biti testiran u drugoj rundi ako ovo prodju. U ovoj seriji su jasno bolji tim, sve tako niski i nikakvi. Serija pucnjeva Hjustona u sopstvene noge je umesto metle ovu seriju odvela u sedmu utakmicu.

Link to comment

Ne tako davno taj Morey i Dantony su mogli realno da uzmu prsten i to preko suludo jakog GSW. 

 

Nekad ubodu nesto revolucionarno dobro, nekad omanu. Thats life.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Jedno je revolucionarno sa Kapelom, totalni drugi par cipela je ovo, bez roll čoveka da imaš ikakvu pretnju u reketu. Elem, Hardenu je bio nacrtan poslednji napad, Kovington je trebao da mu je uruči i napravi blok na uručenju, ne znam dal bi bilo vremena i koliko za Hardena da napravi neku magiju ali nije on kriv što je Ras bacio u prvi red tribina. Mislim, Dantoni je i rekao da je to bila zamisao, to što su Čak i ekipa u studiju to iskulirali ne znači da i mi ostali treba da se pravimo ludi. 

Link to comment

Jokić igra dobro, ali ja sam očekivao malo više. nije Gobertova odbrana ništa toliko specijalna da bi Jokara bio toliko pasivan

playoff šibanje, a on prešao 30pts samo jednom. i to u onoj utakmici kad je u 1st qtr sve ubacio i imao 24-25 pts (i na kraju završio sa 31)

ne plaćaju te 30 miliona godišnje da gledaš koji saigrač je vruć, nego da uzmeš i malo protagonizma

 

Link to comment

+1 da ima (crnacka) muda i vertikal svaki napad bi zavrsavao kucanjem sa sve mudima (crnackim) u goberovoj usnoj supljini

ali posto je debela vreca sala bez vertikala on se tripuje i kao nesto siri, izvlaci ovog iz reketa sa sramotnih 50% suta za tri

nema ni punih 20 suteva na kos po utakmici

 

definicija prevare od igraca

Link to comment

Medžik se kvalitetno zajebava sa ovim tvitovima. 

 

Koji je odvratni floper Smart. Mislim, poznato je ali ovo je neki novi nivo i sudije mu gutaju to. Sreća u čelendž, šta su sad svirali majko mila. 

Link to comment

Ok je što Denver nije očekivao da će Mičel da ubacuje po 50, ali da su čekali kraj pete utakmice da promene odbranu na piku i to u početku stidljivo kad su već biti priterani uza zid nije mi jasno. Goberovo donošenje odluka iz short rolla je užasno a i talenat je upitan. 

 

So far so good, Juta ne pokazuje da može da odbrani bilo šta. Samo ako može bez postovanja Granta preklinjem. 

 

Jokić treba da bude još agresivniji kada je spolja pogotovo što ga šut odlično ide u seriji. 

 

E da, Milsap užasno rotira na ovim iskakanjima, nikad nisam obraćao pažnju na to, ne znam dal je samo večeras ili je inače takav. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...