Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

5 hours ago, goofs said:

Sta mislite - Denver sa Herisom i Bartonom ili Juta sa Babom?

Mislio sam da ce Babo biti nenadoknadiv gubitak, ali zapravo nisam siguran da bi im, kad vec lights out sutiraju celu seriju, nesto digo plafon, jer bi u odbrani jos vise curkalo. S druge strane, ova dvojica nadoknadjuju dosta toga sto fali startnoj petorci, odbranu spolja (geris), kreaciju i sut (barton), tako da u tom odnosu snaga dnvr ima prednost.

Link to comment

debelom bas ne prija gobert nikako, sad sam pogledao utakmicu, potpuno ga primirio, nije se usudjivao da sutira nista od svojih uobicajenih suteva.

ako prodju jutu, bice bolje debelom u napadu protiv zubca ili harrela. 

Link to comment
10 minutes ago, precog said:

debelom bas ne prija gobert nikako, sad sam pogledao utakmicu, potpuno ga primirio, nije se usudjivao da sutira nista od svojih uobicajenih suteva.

ako prodju jutu, bice bolje debelom u napadu protiv zubca ili harrela. 

Hm...nisam gledao poslednju al na tekmi pre nje nije izgledalo tako. Goberta nije bilo na utakmici.

Link to comment
11 minutes ago, precog said:

debelom bas ne prija gobert nikako, sad sam pogledao utakmicu, potpuno ga primirio, nije se usudjivao da sutira nista od svojih uobicajenih suteva.

ako prodju jutu, bice bolje debelom u napadu protiv zubca ili harrela. 

Ne bih se slozio. Imao je on sjajne brojke protiv doticnog i dominirao ga uglavnom u svakoj tekmi tokom regularne sezone. U ovim utakmicama u seriji, ocigledno je da je taktika da se Gobert izvuce spolja tako sto ce Jokic uzeti vise suteva za 3 poena.

Link to comment
13 minutes ago, precog said:

debelom bas ne prija gobert nikako, sad sam pogledao utakmicu, potpuno ga primirio, nije se usudjivao da sutira nista od svojih uobicajenih suteva.

ako prodju jutu, bice bolje debelom u napadu protiv zubca ili harrela. 

jebes ga ako je na 26 poena i 6 asistencija po mecu potpuno primiren, nije debeli wilt.

Link to comment

gobert digo prosek poena u ovoj seriji na oko 18. eksplozivan, agresivan sa dugackim rukama, ustopovao ga. debeli je car, pa je pogadjao neke bitne suteve iz daljine, ali ga oterao sa posta. plus su ga dodatno smorili pnrovima. 

Link to comment

Debeli u seriji ima 25.7 /7.2/25.7 na .628TS%

U regularnom delu je imao 19.9/9.7/7.9

 

Gober ima 16.5/10.3/1.3 u plejofu, a u regularnoj sezoni je bio na 15.1/13.5/1.5

 

I nije ga nešto uštopovao.

 

Edited by napadaj
Link to comment

ne krivim nista debelog, zajebano je igrati protiv goberta, ali nije imao one svoje frljoke, ulaze, rolove i floatere. odradio je sto treba sutevima iz daljine i asidtencijama, posto je car, ali jebiga, nije imao svoju igru.

Link to comment
19 minutes ago, precog said:

gobert digo prosek poena u ovoj seriji na oko 18. eksplozivan, agresivan sa dugackim rukama, ustopovao ga. debeli je car, pa je pogadjao neke bitne suteve iz daljine, ali ga oterao sa posta. plus su ga dodatno smorili pnrovima. 

ma de ga ustopovao, istripovao si. to sto ga je oterao sa posta je zato sto pogadja u visokom procentu i radi ono sto ekipi treba. izvlaci ga previse visoko i cini ga prakticno nonfactorom u odbrani. gober je ubio u trecem mecu, posle toga ne postoji u ovoj seriji. zadnja dva meca ga nema ni na ofanzivnom skoku. jeste da mu zadaje neke probleme oko obruca, ali daleko je to od nekog zaustavljanja.

Edited by Joe D
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

ma de ga ustopovao, istripovao si. to sto ga je oterao sa posta je zato sto pogadja u visokom procentu i radi ono sto ekipi treba. izvlaci ga previse visoko i cini ga prakticno nonfactorom u odbrani. gober je ubio u trecem mecu, posle toga ne postoji u ovoj seriji. zadnja dva meca ga nema ni na ofanzivnom skoku. jeste da mu zadaje neke probleme oko obruca, ali daleko je to od nekog zaustavljanja.

ne znam, nagetsi su ih izresetali spolja, gobert je dobro drzao pod kosem, bar je to moj utisak. ne znam da li ce moci da ponove ovo u poslednjoj utakmici. presekli su i jokiceve linije dodavanja, asistencije su mu bile urucivanja sa blokom.

mislim radilo je to posao, ali da ga jebem, ne znam da li marej moze opet do 50, a i grant da zabije 4 trojke ili koliko je vec nanizao.

kapiram sta mi govorite, ali mislim da su bili primorani da jokica igraju visoko, posto nije mogao nista dole. opet, moj utisak, navijam za nagetse, ali nisam siguran da ce da ih prodju.

Link to comment

Nisu toliko primorani zbog toga što debeli ne može ništa Goberu, za šta znamo da nije tačno, pošto ga je urnisao u regularnoj sezoni, koliko im treba malo prazniji, da ne kažem širi reket, jer je Gober ogroman, ima duge ruke i noge i pokretljiv je, pa praktično može da čuva ceo prostor ispod i oko obruča od napada nižih igrača.

 

Plus sigurno forsiraju i to što im šut ide jako dobro u seriji, a Juta pikenrol brani dropom, pa nema potrebe da stalno idu dole kad već tako dobro šutiraju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...