Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

pa da je bilo koji drugi minut utakmice onda je odluka ok

ali u ovim okolnostima svaki "lider ekipe" koji je siguran u sebe ostavlja sudbinu u svojim rukama

 

moglo se lako desiti i da ovaj bude fauliran na polaganju

Link to comment

  

25 minutes ago, pacey defender said:

Pa ne znam baš da li je Marej trebalo da se sakrije i izbleji. Sigurno bi ga faulirali na 5sec pre kraja, stigli bi ga u nekom ćošku, njega ili saigrača komi bi dodao. Ovako je računao da sigurno daju koš za 4 razlike na tih 5 sec do kraja. 

+1

To je i trenerovo da mu dovikne, ali igrački je da odradiš kontru tri na dva, tj. 2 na 1 (koju igrači ove klase rješavaju u svoju korist u 95% slučajeva) i otjeraš utakmicu u nedostižna polja, ne zamjerim mu ali mogli su da najebu za sve pare. 

Link to comment

Dunno. Dva puta za redom na postavljen napad ne mogu da im daju kos, plus nemaju dodatni time out, plus si jedan od najboljih sutera penala u ligi. Takodje, da je bio u pitanju bilo ko osim TC-a verovatno bi bilo laganih 2 poena. 

 

Sto bi rekao Medzik, misljenja su podeljena - moglo je ovako - moglo je onako. :D

Link to comment

Šta mislite šta bi Teo uradio u ovoj situaciji, jurnuo na koš ili se zabo u ćošak i guzio do faula? 
Ja sam poprilično ubedjen da bi terao drugu varijantu. 
Ovo što je Mičel uradio se ne radi upravo zbog onoga što se umalo desilo sinoć.

Link to comment

Slusam sad neke denverove podcaste...i fazon Dzamal dobija 10 za seriju a Jokic 8.5...realno?

 

Toliko su nijanse odlucivale, lagano je ovo mogao da bude Melounov epic fail. Covek je izveo defanzivnu petorku kada su dva glavna igraca Jute odmarali na klupi. Umesto da zaspe ofanzivno iz svih oruzja.

Link to comment

4v1 je bila kontra, to se mora završavati da jebe oca™

 

inače, nema šanse da garris nije probao da napravi faul sinoć u situaciji na ovoj slici gore, samo slučajno ukro loptu jer je car :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Šta mislite šta bi Teo uradio u ovoj situaciji, jurnuo na koš ili se zabo u ćošak i guzio do faula? 
Ja sam poprilično ubedjen da bi terao drugu varijantu. 
Ovo što je Mičel uradio se ne radi upravo zbog onoga što se umalo desilo sinoć.

ja bas hteo tea malopre navesti kao primer :D

ali ne samo on, sve te mudonje kapiram da ne bi onako jurnule u kontru i dale onaj pas

na kraju krajeva bio je tu levo sam kao duh i heris, moglo je i dodavanje njemu i dotrcavanje u levo i "nudjenje" za povratni pas

tu bi ubili bar dve sekunde

 

zakomplikovah :D ali tako nekakvu kretnju bi ocekivao od nekog tea i slicnih, a ne juris ka kosu i pas jrs-u :D

 

Link to comment

da je bio Teo skroz bi se druga pjesma pjevala. Jazz ne bih dao 78 poena nego 178

On je bio veliki closer, jedino što je poklonio jednu titulu Makabiju i poklonio bi i drugu Feneru samo da Veseli nije pucao penale 0/10. ne treba zaboraviti ni poklonjenu titulu Olimpijakosu. 

neće se gedžovanski lobi nikad pomiriti sa činjenicom da je sve što valja u našoj  košarci pralo ruke u DTD  :fantom:

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, fancy claps said:

sta je mari kriv? skroz kosarkaska odluka.to sto oni inace ne trce kontre pa ovaj ne zna da polozi to je drugo

 

ništa onda, ti kad gubiš 3 razlike na 5 sekundi do kraja i imaš kontru 3 na 1 ti završi polaganjem šta te boli kurac za rezultat i to što ćeš izgubiti, to je košarkaški da se tako završi

 

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

da je bio Teo skroz bi se druga pjesma pjevala. Jazz ne bih dao 78 poena nego 178

On je bio veliki closer, jedino što je poklonio jednu titulu Makabiju i poklonio bi i drugu Feneru samo da Veseli nije pucao penale 0/10. ne treba zaboraviti ni poklonjenu titulu Olimpijakosu. 

neće se gedžovanski lobi nikad pomiriti sa činjenicom da je sve što valja u našoj  košarci pralo ruke u DTD  :fantom:

 

 

kolko si puta pohodio mostongu?

simbolicno ja najvise te davne 1995 :fantom:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...