Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

12 minutes ago, precog said:

ali mislim da su bili primorani da jokica igraju visoko, posto nije mogao nista dole. opet, moj utisak, navijam za nagetse, ali nisam siguran da ce da ih prodju.

nisu oni primorani nista, covek pogadja 50% trojki na 7 suteva po mecu. to je bukvalno najbolji nacin da se umanji goberov defanzivni uticaj. verujem da bi to lepse izgledalo da dolazi iz 1 na 1 igre, ali ideja je da se pobedi. 

Link to comment

i ja se slazem da ga je gobert umirio donekle. bio bi jokic jos i bolji ali video je da protiv ovoga tesko. nije gobert kanter ili aldridge/poeltl

 

cak se i jokic okrenuo nekim drugim stvarima, npr neverujem da bi toliko sutirao trojke da je neki slabiji centar protiv njega, isao bi da se guzi.

Edited by 189-
Link to comment

jbt, igra protiv najboljeg visokog defanzivca u ligi i to ubedljivo najboljeg

ubacuje 26 u seriji na preko 50% suta sto za 2 sto za 3, sutira 19 puta po utakmici, to je solidno vise nego u regularnoj sezoni

u prosloj ih sam drzao na pocetku, ubacio 21 za cetvrtinu

bas preterujete jbg

a to sto je prilagodio igru, a  i dalje ima tako visoke brojeve je samo plus

a i ovo sto joe kaze, i ekipi odgovara to sto igra vise spolja i izvlaci ga iz reketa

Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

Nisu toliko primorani zbog toga što debeli ne može ništa Goberu, za šta znamo da nije tačno, pošto ga je urnisao u regularnoj sezoni, koliko im treba malo prazniji, da ne kažem širi reket, jer je Gober ogroman, ima duge ruke i noge i pokretljiv je, pa praktično može da čuva ceo prostor ispod i oko obruča od napada nižih igrača.

 

Plus sigurno forsiraju i to što im šut ide jako dobro u seriji, a Juta pikenrol brani dropom, pa nema potrebe da stalno idu dole kad već tako dobro šutiraju.

 

16 minutes ago, Joe D said:

nisu oni primorani nista, covek pogadja 50% trojki na 7 suteva po mecu. to je bukvalno najbolji nacin da se umanji goberov defanzivni uticaj. verujem da bi to lepse izgledalo da dolazi iz 1 na 1 igre, ali ideja je da se pobedi. 

ako idu na marejev sut, onda im treba debeli na postu da pokupi loptu ili da se guzi, plus da navuce pomoc. gobert ga je uglavnom sam drzao, uz povremeno preuzimanje. proslo im je ovo posto je marej na odlepu, a debeli dobar suter i generalno pametan igrac koji cita igru, plus je granta kenjalo. ne znam da li ce im ovo ponovo proci. 

jutu je prodao ingls, a denver je zaustavio klarksona.

Link to comment

Gober je najbolji defanzivac lige ispod kosa i potpuno beskoristan defanzivac na vrhu reketa, a debeli podjednako efikasan i iznutra i spolja. Bukvalno je no-brainer ovo sto igraju. I opet valja istaci - nije njima napad problem.

Link to comment
44 minutes ago, goofs said:

Gober je najbolji defanzivac lige ispod kosa i potpuno beskoristan defanzivac na vrhu reketa, a debeli podjednako efikasan i iznutra i spolja. Bukvalno je no-brainer ovo sto igraju. I opet valja istaci - nije njima napad problem.

 

antetokounmpo i lopez su bolji. i uvek bih imao i embiida pre njega. mozda i davisa. 

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, precog said:

debelom bas ne prija gobert nikako, sad sam pogledao utakmicu, potpuno ga primirio, nije se usudjivao da sutira nista od svojih uobicajenih suteva.

ako prodju jutu, bice bolje debelom u napadu protiv zubca ili harrela. 

 

buraz, ne znam šta si ti gledao, ali mi istu seriju nismo gledali 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...