Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

40 minutes ago, pariah said:

 

mann producent i dirigovao pilot... hajp!

 

Da li je to Mann konacno je batalio onaj los kucni digital video camera look koji fura jos od Colaterala? Gledace se iako se ne lozim na Japan ic. 

  • +1 1
Link to comment

Imam problem sa aplikacijom.  Svaki dan kad pokusam da udjem u istu nece da otvori nijedan od postojecih profila. Moram da cupam kabl od tva i posle toga sve radi ok. Imao sam par puta takvo cimanje s netflixom al ovo je svakodnevno. Je l ima neko slicnih problema?

Link to comment
On 27.12.2021. at 17:39, Bright Billy said:

Gomora je sigurno jedna od najboljih serija u ovom veku a finale je bas onakvo kakvo je trebalo da bude...

Прецењена. Једно 15 сезона (фигуративно речено) гледамо како се Ђенаро и Ћиро "заљубљују" и "одљубљују" један у другог, сцене се понављају изнова и изнова и изнова и изнова... а још од давне психолошке трансформације Ђенара из доброг дечка у ђавола - није било догађаја вредних помена. А зашто сам гледао све епизоде и све сезоне...па има нешто хипнотишуће у оноликој вожњи аутомобилима и мотоциклима по италијанским улицама, некако...све те сцене вожње те хипнотишу и умире, ако су праћене добром музиком... Није чудо што Линч убацује ноћну вожњу у све своје филмове и серије, када хоће да прикаже неке психолошке прелазе.

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
45 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Прецењена. Једно 15 сезона (фигуративно речено) гледамо како се Ђенаро и Ћиро "заљубљују" и "одљубљују" један у другог, сцене се понављају изнова и изнова и изнова и изнова... а још од давне психолошке трансформације Ђенара из доброг дечка у ђавола - није било догађаја вредних помена. А зашто сам гледао све епизоде и све сезоне...па има нешто хипнотишуће у оноликој вожњи аутомобилима и мотоциклима по италијанским улицама, некако...све те сцене вожње те хипнотишу и умире, ако су праћене добром музиком... Није чудо што Линч убацује ноћну вожњу у све своје филмове и серије, када хоће да прикаже неке психолошке прелазе.

 

Vožnje i trke kolima su ubedljivo najdosadnija stvar ikad u filmovima, tako da se tvoja kritika odbija kao neosnovana.

  • +1 2
Link to comment

Бар да су трке, :D акционе сцене у "Гомори" са аутомобилима су тек понекад, већину сцена посматрамо аутомобиле како лагано возе одређене деонице по аутопуту или по граду, мотоциклисте како се провлаче старим уским италијанским улицама, а све то праћено "напетом" музиком. Било је супер занимљиво у прве две сезоне, после је почела та понављајућа естетика да делује са ефектом: "већ смо све то видели, али нека, опушта мисли, хипнотише и анестезира..."

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
11 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Бар да су трке, :D акционе сцене у "Гомори" са аутомобилима су тек понекад, већину сцена посматрамо аутомобиле како лагано возе одређене деонице по аутопуту или по граду, мотоциклисте како се провлаче старим уским италијанским улицама, а све то праћено "напетом" музиком. Било је супер занимљиво у прве две сезоне, после је почела та понављајућа естетика да делује са ефектом: "већ смо све то видели, али нека, опушта мисли, хипнотише и анестезира..."

A cime da se trkaju kad voze skutere,fiate,citroene?Fizika je prilicno ispostovana u Gomori,nije poginula na racun zabave.Tipa rafal u kola i svi zivi i zdravi kao u mnogim serijama.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 16.3.2022. at 20:52, pariah said:

 

mann producent i dirigovao pilot... hajp!

Poceo sam ovo da gledam i posle e1 deluje interesantno

nego, da li se meni cini ili cak i ovaj amerikanac nekako cudno prica engleski 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...