Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ma de on zna kad sam mu ja sve to i podešavala :vesala:

usrećio se sa mnom izlapelom, ja ni dan ne znam koji je a da ću da pamtim njegove šifre.

 

videću da nabudžim nešto dok ne pređem sa d3 na eon*

fala za sugestije.

 

 

 

* - vidimo se na sbb topiku :blush:

Link to comment
On 9.3.2022. at 21:11, morgana said:

hacks djeluje simpa.

u sporednoj ulozi je kaitlin olson, simpaticno spadalo iz it's always sunny, a to je uvijek plus za komediju.

 

nije nesto

Link to comment
On 8.3.2022. at 22:01, mraki said:

Ili recimo Station Eleven.

Ima još nekih Max original gluposti…

pocela sam bila station eleven, secam se da je maheem jos ranije pisao o njoj.

e pa jbga. knjiga je vrlo zanimljiva, distopija, ali bez klasicnog horor narativa, vise atmosfericna i melanholicna. 

dok je serija konfuzna  i pretenciozna, odustala sam nakon trece epizode. cak je i muzika nekako pogresno nastelovana, onde gde ce da odvlaci paznju, a ne naglasava radnju.

steta.

 

euforiju preporucujem definitivno.

Link to comment
9 minutes ago, Aleksija said:

pocela sam bila station eleven, secam se da je maheem jos ranije pisao o njoj.

e pa jbga. knjiga je vrlo zanimljiva, distopija, ali bez klasicnog horor narativa, vise atmosfericna i melanholicna. 

dok je serija konfuzna  i pretenciozna, odustala sam nakon trece epizode. cak je i muzika nekako pogresno nastelovana, onde gde ce da odvlaci paznju, a ne naglasava radnju.

steta.

 

euforiju preporucujem definitivno.

Konfuzna i promašena, atmosfera je obećavala, par epizoda je super al slabo sveukupno.

  • +1 1
Link to comment

Isuse, nisam ni znao koliko Betmena ima, što filmova što animiranih...Pustio klincima, ne znam da beknem da im objasnim ko je ko. 

 

Majkl Kiton medju prvim iznajmljenim filmovima kad je ćale kupio video plejer, a Val Kilmer sa curom u bioskopu i prvi Bejlov kupljen početkom 2000tih, piratski cd ispred SKC. Ja sam mislio da akcioni heroji prodju sa osnovom školom...

 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ja na LG televizoru ne mogu da nadjem aplikaciju za max. Jel to zato sto mi je star TV?

Jesi imao HBO GO do juce ili ti je prestala podrska pre jedno mesec dva?

Valjda mora webos 4.0 ili noviji.

Link to comment
58 minutes ago, Zet said:

Hbo max kada se kastuje na google chromecast secka i vrti loading nekoliko puta u toku gledanja.

Taj problem sam imao sa HBO Go. Jednostavno nije bilo moguće gledati, na Max mi funkcioniše, da kucnem u drvo.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...