Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Izgleda da veličina slova nije moguće da se menja. Kada se pritisne caption settings, ne dogodi se baš ništa. Slova su toliko mala da jedva nazirem šta piše i to gledam na lap topu koji je na metar udaljenosti i imam naočare. :blink:

Link to comment

ja mogu da menjam veličinu, boju i sve ostalo slova, ali imam drugi problem sa titlovima. treba da podesim koji će biti font titlova, a u ponudi imam samo 6-7 fontova i to sve neki "legendarni" fontovi tipa comic sans i slični. :dry:

Link to comment
1 hour ago, Grunf said:

Kod Mase i Medveda nema srpske sinhronizacije. Ima da je izaberes, ali i dalje ide ruski.

Moji gledaju na Minimaxu ili Peekaboo, tu je sinhronizovano na srpski. 

 

@Ajant23 Meda ne govori 

 

 

 

 

Imam HBO Max preko mobilnog provajdera, to ne mogu da instaliram na komp pa ga spojim sa tv? Ili moram nekako da povežem mob za tv i kako? 

Edited by Valkyrie
Link to comment
35 minutes ago, Valkyrie said:

Imam HBO Max preko mobilnog provajdera, to ne mogu da instaliram na komp pa ga spojim sa tv? Ili moram nekako da povežem mob za tv i kako? 

E4E00112-C56D-4F5B-AEAE-60E5C9921F61.thumb.jpeg.64a48ca09323baafa44f9639b3ad9213.jpeg

 

možeš sa mobilnog da puštaš na eon

  • Hvala 1
Link to comment
50 minutes ago, Valkyrie said:

Moji gledaju na Minimaxu ili Peekaboo, tu je sinhronizovano na srpski. 

 

@Ajant23 Meda ne govori 

 

 

 

 

Imam HBO Max preko mobilnog provajdera, to ne mogu da instaliram na komp pa ga spojim sa tv? Ili moram nekako da povežem mob za tv i kako? 

Nema razloga da ne moze. Ja sam imao svojevremeno preko telenora, i radilo je bez problema i na tv aplikaciji.

 

edit: i na hbogo je bilo sinhronizovano na srpski, i ta opcija postoji, samo ne radi. a ne gledamo crtace na tv programu, kao neki plebs. iskljucivo video on demand.

Edited by Grunf
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

nemam eon još uvek, tj imam tatin nalog na iPadu pa ne znam kako njega da spojim sa tv :blush:

sirotiljo i bogu si teška

:sad:


 

e

kupi mužu i sitnoj đeci sony ps

tu može

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:

nemam eon još uvek, tj imam tatin nalog na iPadu pa ne znam kako njega da spojim sa tv :blush:

pa pitaj tatu koji je mail i pass za logovanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...