Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

sta valja sto nismo imali na pokojnom gou? ili gu :sleep:

Bioskopski filmovi od pre mesec dana i još ponešto u Originals delu + Peacemaker za ljubitelje.

  • Hvala 1
Link to comment

Srbija, sinoć kucao i jednu i drugu varijantu al ne izlazi :huh:  Odradio sam samo update HBO Go > HBO Max, nisam se ulogovao na user jer sam zaboravio šifru pa me mrzelo da jurim po mailu, nego sam samo odradio brzinsku pretragu da vidim šta ima od naslova, kapiram da zato nije bilo otključano sve. Probaću večeras iznova.

Link to comment

ovo možda nema veze sa hbomax, nego ja nešto ne umem dobro da uradim. na telefonu podesim krupan titl da mogu da gledam serije ležeći u polusnu, bez naočara (jer u snu umem da ih rknem negde, pa ih posle tražim satima). na televizoru preko dongla pustim sa telefona izabranu seriju, ali titl ostaje sitan, pa moram da primaknem hoklicu ispred televizora da bi uopšte videla slova. a onda ništa od dremke.

to mi se ranije sa hbogo nije dešavalo. imala sam titlove po meri.

da li da opet probam da čeprkam po telefonu na podešavanjima ili da zovem sbb da davim operatera?

Link to comment
20 minutes ago, bags said:

 

Hvala.

 

Mozes li mi samo staviti imena sezona? Meni trebaju 13. i 14. sezona sa ove liste https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ninjago_episodes .

 

Meni treba i VPN i HBO Max pretplata pa zato smaram. A i ovi paceri iz Nemacke nikako da sinhronizuju.

 

 

Nema imena sezona, po nazivima epizoda kreće od 99. sa ove liste (što mu ovde dodje S1E1) Wasted True Potential pa nadalje…

To onda koliko vidim uključuje 13. i 14. sezonu.

smnEqT7.jpg

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...