Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

ATM greškom od proizvođača opreme dobio paket namenjen Blekburnu :unsure:

 

Koji sam ja debil, gledam na prišloj utakmici potpis dole u prenosu "Congrats Champions!" i razmišljam, ok čestitaju Barsi titulu, ali već je drugo kolo, šta misle do kada misle da ga drže i sl. Onda počela druga utakmica i opet isto :wacko: 

Srećom posetih u međuvremenu ženski fudbal, pa sam prestao da razmišljam o nekim mogućim inkluzivnim akcijama "Svi ste šampioni" :laugh:

 

U Sevilji mi miriše na neki crveni karton. Previše nekontrolisanih startova. 

 

Betis ozbiljnije deluje.

Edited by Profesionalac
Link to comment
30 minutes ago, Profesionalac said:

ATM greškom od proizvođača opreme dobio paket namenjen Blekburnu :unsure:

 

 

Slave 120 godina postojanja, to im je bio dres kad su osnovani, kasnije su prešli na opšte poznatu kombinaciju.

Sad je anniversary away kit za ovu sezonu.

  • Hvala 1
Link to comment

Luis Rubiales, predsednik FS Spanije odbija da da ostavku na funkciju posle skandala nakon finala SP u fudbalu za zene.

 

U lozi u drustvu kraljice Spanije se hvatao vise puta za muda 

rubiales-palco-660x439.jpg

 

Igracicu Jenni Hermoso poljubio u usta na dodeli medalja

 

ovo je vec bez komentara

rubiales2-kJGH-U2001069251867m7-366x256@

 

Sad vec izlaze na videlo orgije sa prostitutkama i putni troskovi neke Meksikanke na racun fudbalskog saveza

  • Haha 1
Link to comment

Mislim da je to lik koji je najavio borbu protiv korupcije u španskom fudbalu pre nekoliko godina. Palme i Tome Nikolići su svuda isti. :sleep:

Link to comment

Sto rece jedan danas na TV-u, samo to sto je finalni deo Kupa Kralja prebacio u Saudijsku Arabiju, trebalo je da leti naglavacke. Ne samo da je ostetio domacu publiku, nego je uzeo golemu proviziju i podelio je sa Pikeom.

Link to comment

Jel vidite sad kako u belom svetu, a kod nas sve fino i pošteno, Kokeza je ganjao samo kalašture ispod mosta, ništa ovako glamurozno, skupo i vulgarno. Posle SNS ne valja. :fantom: 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...