Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Ja sam uvek voleo Dembelea, ma koliko glupe poteze umeo da napravi. Rafinja me nervira od starta. Feran mi je na mestu.

Kao celina sve je to meh i dalje, posebno u Evropi.

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Ja sam uvek voleo Dembelea, ma koliko glupe poteze umeo da napravi. Rafinja me nervira od starta. Feran mi je na mestu.

Kao celina sve je to meh i dalje, posebno u Evropi.

Dembele je imao sve predispozicije da bude Tijeri Anri ali cvrc. Sve njegove povrede su bile posledica nesportskog zivota. Ovo malo kontinuiranog fudbala prosle sezone su direktna zasluga Xavija, videcemo kako ce biti pod Luis Enrikeom, on nema obicaj da mazi nekog fudbalera.

Link to comment

Jos jedna stvar, da ne davim vise, Feran Tores je bio treca rezerva u Sitiju, kupljen je za debele pare zahvaljujuci tom sto ga je Enrike gurao u reprezentaciji (sad da li je zbog toga sto je u vezi sa njegovom cerkom, ne znam) u situaciji kad su imali Abdea kao resenje iz sopstvene skole fudbala. Erik Garcia je doveden na istu foru, kad su na istoj poziciji imali najboljeg mladog centarhalfa Arauja, sad su nakupovali gomilu centarhalfova osrednje vrednosti a svog najtalentovanijeg Chadi Raida poslali na pozajmicu. Iz greske u gresku.  

Barsa ima srecu sto im iz skole izlaze vanserijski igraci, sad su to Fermin Lopez i Lamine Yamal a oni razmisljaju da dovedu Nejmara i Feliksa. Plus u dugovima do guse.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment
On 15. 8. 2023. at 16:41, Lancia said:

Jos jedna stvar, da ne davim vise, Feran Tores je bio treca rezerva u Sitiju, kupljen je za debele pare zahvaljujuci tom sto ga je Enrike gurao u reprezentaciji (sad da li je zbog toga sto je u vezi sa njegovom cerkom, ne znam) u situaciji kad su imali Abdea kao resenje iz sopstvene skole fudbala. Erik Garcia je doveden na istu foru, kad su na istoj poziciji imali najboljeg mladog centarhalfa Arauja, sad su nakupovali gomilu centarhalfova osrednje vrednosti a svog najtalentovanijeg Chadi Raida poslali na pozajmicu. Iz greske u gresku.  

Barsa ima srecu sto im iz skole izlaze vanserijski igraci, sad su to Fermin Lopez i Lamine Yamal a oni razmisljaju da dovedu Nejmara i Feliksa. Plus u dugovima do guse.

Nema šanse da Feran Tores nije neko pranje para, Katalonske SNS šeme, bukvalno niko normalan ne bi dao toliko para za njega.

 

Ovog Yamala hvale kao ludi. Videćemo, baš je klinac (16). Kad već ne dovode zvezde, daj bar da hajpuju klince.

Link to comment
4 minutes ago, Nevernik said:

Doneo je taj pobednički mentalitet:cool:

Ubio me bog, ako ja razumem ovo sto igra Barsa, ne znam sad statistiku, ali jedno vreme je bilo 11:10 u nekim stvorenim sansama. Ej, protiv Cadisa. 

Link to comment

Odnos Xavija prema Fatiju je zločin koji traje. Dečko konstantno donosi dešavanja u igru. Ne uspeva mu sve, greši, ali se vidi da je biser.

 

Ne gledah od početka, jel ovo sa FDJ u zadnjoj liniji neka nužda, ili se Xavi zaigrao Pepa?

Edited by Profesionalac
  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Profesionalac said:

Odnos Xavija prema Fatiju je zločin koji traje. Dečko konstantno donosi dešavanja u igru. Ne uspeva mu sve, greši, ali se vidi da je biser.

 

Ne gledah od početka, jel ovo sa FDJ u zadnjoj liniji neka nužda, ili se Xavi zaigrao Pepa?

Araujo je povredjen, ali ima na raspolaganju Eric Garciu, koji je uz Fatija i Ferana najvise pokazao u pripremnom periodu. Ako nije vreme da igra protiv Cadisa, kad ce?¿

  • Hvala 1
Link to comment

Nema tu neke logike, mislim da ni sam Xavi nema pojma šta igraju. Ako ovako nastave ima da ih napuni bilo koji ozbiljan klub u LS.

 

Fatija žele da se reše (pare, pare, pare...).

 

Sad će Ćolo i Grizman da istaknu kandidaturu za titulu:cool:

Link to comment
5 minutes ago, Nevernik said:

Nema tu neke logike, mislim da ni sam Xavi nema pojma šta igraju. Ako ovako nastave ima da ih napuni bilo koji ozbiljan klub u LS.

 

Fatija žele da se reše (pare, pare, pare...).

 

Sad će Ćolo i Grizman da istaknu kandidaturu za titulu:cool:

Naravno da nema logike, drugo kolo prvenstva, jos uvek nemaju desnog beka, zapeo Xavi da se dovede Cancelo, za njega ima kinta a za talentovanog domaceg igraca Fresnedu iz Valjadolida nema. Decko ima 18 godina i kida fudbal kao i Balde na levoj strani.

Ali ako dovedu jednog ili drugog ili oba na kraju, nece igrati njegov pajtos Serdji Roberto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...