Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

26 minutes ago, Profesionalac said:

Belingem zgoditak na debiju. 

 

I jedna sumnjiva situacija u kaznenom madriđana.


Nisam gledao od početka, ali ako misliš na onaj kontakt posle šuta tu je sve čisto.

Link to comment
24 minutes ago, John Coltrane said:

Nisam gledao od početka, ali ako misliš na onaj kontakt posle šuta tu je sve čisto.

Taj.

 

Pa jbm ga, ja nisam načisto sa takvim situacijama. Evidentno je nedozvoljen kontakt, mislim da ne menja stvar što protivnik više nema loptu.

Sad da li je to penal, neki indirekt ili šta već..

 

Zastrašujuće mi deluje ovaj Real sa ovom vezom i Vinijem i Rodrigom za narednih 15 godina.

Link to comment

Čolo je bog otac.

Sve isto kao prošle sezone, čak ni Moratu nisu uspeli nikome da uvale.

Grizman je nekako uspeo da izabere šabanskiju frizuru nego obično.

  • Haha 1
Link to comment

Koliko se u Spaniji igra negledljiv fudbal. Cudi me da nema vlasnika/predsednika, koji ce traziti ofanzivni pristup (a ne recimo ovo sto igra Getafe); naravno, tu ne racunam Real i Barsu.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Miljenko said:

Koliko se u Spaniji igra negledljiv fudbal. Cudi me da nema vlasnika/predsednika, koji ce traziti ofanzivni pristup (a ne recimo ovo sto igra Getafe); naravno, tu ne racunam Real i Barsu.

Mogu da dodam jos Viljareal, Betis i Rajo, ostalo sve igra neku vrstu pozicionog fudbala, da umres od dosade. S jedne strane ovo je direktna posledica Pepove vladavine, kad ih je tukao izmedju pet i osam razlike, pa se pojavila grupa trenera tipa Bordalas iz Hetafea, koji su imitirali Simeoneov fudbal sa igracima limitiranog kvaliteta. S druge strane, talentovani klinci tipa Olmo, nemaju strpljenja da cekaju sansu, idu gde ih traze, od Hrvatske do Svedske. Ranije si na prste mogao izbrojis spanske fudbalere u drugim ligama, finansijska moc klubova se raspala a sami klubovi jos uvek vise cene skupi talenat iz drugih zemalja nego sopstvene skole fudbala. Nadrealno skroz a mogu da potpisem da su spanski klinci top talentovani.

Kad sam dosao u Spaniju, vrhunski fudbal se igrao u Valensiji, La Korunji, Saragosi, sad ih nema ni u tragovima. 

  • +1 1
Link to comment

Ovo je kao kod nas, gde je rezultat primarna stvar (bar za veci deo lige), nebitno je kako do toga stignes. Za ovo bunkerisanje ti definitivno ne treba ne znam kako potkovan tim. Pricali smo i ranije, najveci biser je Simeone (bar za mene). Dobar tim napred i pozadi, odlican golman, i opet igra to sto igra. Plus to krljanje, valjanje, provociranje, tja, mene to nervira (a gledam mnoge JA lige).

 

Link to comment

Btw, prica se o mogucoj razmeni Feliksa i Ansu Fatija, ako Atletiko i treci put zajebe Barselonu posle Arde Turana i Grizmana, castim pice. Xavi me je razocarao kao trener Barselone, forsira iskusne igrace, kupovinu matoraca od preko trideset godina a trenutno ima na raspolaganju najtalentovanije klince od vremena Gvardiole. Igra mu je bliza Simeoneu nego Krojfu u kog se kune.

Link to comment
Just now, Miljenko said:

Ma da, Barsa je sa uzasnim fudbalom, volsebno uzela titulu prosle sezone. 

Meni je Feliks ok. E sad da li je bolji od Fatija, ne verujem.

Feliks je OK ali je na zalost prerano umisljena zvezda i neradnik, najgore sto je moglo da mu se desi u karijeri je bilo to da ga kupi Atletiko. Fati je fenomenalan fudbaler, povreda kolena sa tri operacije ga je bukvalno sprzila, sad kad se vratio koliko toliko, Xavi nema poverenja u njega, cak i kad Dembele vise nije u timu, prednost imaju rafinja i Feran Tores. Neobjasnjivo. U slicnoj situaciji je Marokanac Abde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...