Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Danas sam saznao da će Barsa sledećih godinu dana igrati na Olimpijskom stadionu na brdu Monžuik, zbog renoviranja Nou Kampa.

To je prelep stadion na jako lepoj lokaciji, na kom je Monserat Kabalje, uz nasnimljene vokale Fredi Merkjurija, 1992. otvorila Olimpijske igre.

 

Mislim da ce im logistika biti problem. Lokacija je turistički lepa i atraktivna, ali je užasna za parking i dolazak/odlazak kolima, takodje i uz nepostojanje gradskog prevoza.

  • +1 1
Link to comment

Od Plaza Espanje do stadiona je razdaljina kao od Fransa do Marakane, a po Barseloni se inace niko pri zdravoj pameti ne krece kolima, pogotovo ako ide na utakmicu. Glavonje iz svecane loze ce se vec nekako snaci. Igraju se i kosarkaske utakmice u Palau San Jordi koja je odma pored stadiona.

  • -1 1
Link to comment

Nista je ne razumem ovaj fer-plej, Real odbija da obrazlozi rashode u visini od 122 miliona, renoviraju stadion u vreme najmanjih prihoda zbog korone, Barselona jos gora, manje vise sto ne znaju da kupe, nego kupe po ludackim cenama a kad prodaju, ili je bagatelna cena ili za dzabe, samo da ide. Rekli su sve ce da bude finansijski OK samo da odu Buskets, Pike i Alba i opet nema se za klinca iz Turske 40 miliona ali se ima za renoviranje stadiona. Razumem da su stavke finansijski odvojene, ali isto tako samo iz prihoda mogu biti isplacene. 

  • -1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Falim te boze da vise ne gledam Dembelea i repove od Nejmara u Barseloni vise. Kutinjo i on su, kako sam predvideo, najveci milionski promasaj u spanskoj ligi ikad uz Hazarda.  

  • -1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni La liga svake godine pocinje utakmicom u Las Palmasu, sunce, zuti stadion, lepota. Tu mi se otpilike i zavrsi sezona. 

Edited by djeneralche
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...