Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

1 hour ago, renne said:

al' neće mu se klanjati

klanjaju se samo prvorođenom dedi

gresis

nije ovo RG

svi, ali bukvalno svi su aplaudirali na kraju.

da, vise vole Rogera, ali maksimalno postovanje su ukazali Novaku.

deda ce uvek biti voljeniji, i na stadionima, i u studijima, ali to ne znaci da Novak ne dobija max postovanje. pogotovo na Wimbledon-u

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Budja said:

Ko na groblju, ok je navijati za Federera, ali pokazite malo postovanja, majku mu.

 

2 hours ago, napadaj said:

sunce ti jebem, čovek osvojio igrajući daleko ispod svog standarda

 

2 hours ago, samo_opusteno said:

Koliko mi je drago zbog onih oblajhanih baba i crvenokosih dokonih gospodja koje su ustale i pokazivale prst na mec lopti.

 

2 hours ago, Ivo Petović said:

Jebene engleske babe i aristokratija. Nadam se da će ih Brexit ostaviti bez dragocenog nakita. Fuj.

 

2 hours ago, dùda said:

Meni sve ove fensi a pokisle face ulepšale dan na kraju.

Hvala Nole zbog toga.

 

2 hours ago, Miljenko said:

Koliko je Novak psihicki jak, kada je iscupao ovako nesto.:ziga:

 

2 hours ago, Ivo Petović said:

Jesu. Mislim da je pitanje samo Federer ili Djoković. nadal je suviše 1 surface oriented.

Ali Fed u 38oj godini, ovakav tenis. Nikada ga više nisam poštovao nego danas.

 

2 hours ago, Tsai said:

Ovo je bio mec za najboljeg ikada

 

1 hour ago, Tsai said:

I deda i "navijaci" koji aplaudiraju na duplu gresku mogu komotno da nam se napasu muda. Kirjos u paketu. Ziveli. Kakva epska pobeda, ovo je bolje od svih finala dosad

 

Sve + 1

 

Nisam bio u stanju da gledam, pa sam prvo pratio rezultat i čitao šta pišete. Pa sam onda samo čitao šta pišete. Pa sam u petom setu prestao i to.... Sad ću pogledati na miru...

 

Sve ste već napisali, samo bih ponovio da je i meni ovo bio meč za najboljeg ikada. Mislim nevezano za broj GS i slično. Da je Fed ovo dobio u 38oj, skunuo bih mu kapu.

Ali nije, sorry guys :)

 

TITANIUM BALLS OF STEEL!!!!

:pera:

Link to comment
2 minutes ago, freakns said:

gresis

nije ovo RG

svi, ali bukvalno svi su aplaudirali na kraju.

da, vise vole Rogera, ali maksimalno postovanje su ukazali Novaku.

deda ce uvek biti voljeniji, i na stadionima, i u studijima, ali to ne znaci da Novak ne dobija max postovanje. pogotovo na Wimbledon-u

 

Evo za tebe "nije ovo RG"...

 

 

Naučite još neki jezik, majku mu...svet nije samo jebeni USA i Engleska.

Link to comment
Taj prst verovatno predstavlja 1 poen koji je u tom momentu trebao Rogeru da bi pobedio, kakav Rolan Garos...
isti utisak sam imao, jer je Noletu pre toga trebalo par puta dva poena do pobede. mozda (prijateljsko) zadirkivanje jedni drugih. Uh dao bih novce za jednu kameru koja ih prati tokom zadjeg gejma.



Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, freakns said:

gresis

nije ovo RG

svi, ali bukvalno svi su aplaudirali na kraju.

da, vise vole Rogera, ali maksimalno postovanje su ukazali Novaku.

deda ce uvek biti voljeniji, i na stadionima, i u studijima, ali to ne znaci da Novak ne dobija max postovanje. pogotovo na Wimbledon-u

 

slazem se, najgora publika na svetu. 

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

slazem se, najgora publika na svetu. 

 

Stvarno smaraš, ali stvarno...nije da primećujem i da me boli patka, ali smaraš :)

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Stvarno smaraš, ali stvarno...nije da primećujem i da me boli patka, ali smaraš :)

 

zasto, ne rauzmem? mislmi da je od sva 4 gs-a publika na RG-u najgora. AUS, Wim, US, RG. 

Link to comment

Nenormalno dobro odigrao Federer i neverovatno koliko Novak nije mogao vola da ubode na Federerov servis, maltene 5 setova mu trebalo do prve brejk lopte. Još mi nije jasno kako se izvukao sa 40-15... Hudini. :hail:

Link to comment
17 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

zasto, ne rauzmem? mislmi da je od sva 4 gs-a publika na RG-u najgora. AUS, Wim, US, RG. 

 

Zbog čega je najgora? Zato što se sprda sa teniserima? Da li misliš da je onakve ovacije Djoković mogao da dobije u Londonu (za NY je sramota i pitati)?

Link to comment

Iz ove priče isključujem Benedicta Cumberbatcha koji je Djokovićev fan, a i Tom Hiddlestone mi deluje dovoljno samosvesno za tako nešto.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...