Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, radisa said:

a? to sam propustio, ako može preprič...

 

Pricao je kako je sport pravi realty program, kako je tu sve cisto i neiskvareno, a ne ruzicasto kao kod nekih, tim recima otprilike.

Link to comment
Just now, radisa said:

a? to sam propustio, ako može preprič...

Nakon spašenih meč lopti i ribrejka bila je neka upadica tipa 'dame i gospodo, upravo gledate najbolji rijaliti na svetu, bez nameštenih dijaloga i ružičastih laži, ovo je sport, ovo je život...'

Link to comment
Just now, April said:

Nakon spašenih meč lopti i ribrejka bila je neka upadica tipa 'dame i gospodo, upravo gledate najbolji rijaliti na svetu, bez nameštenih dijaloga i ružičastih laži, ovo je sport, ovo je život...'

O da, sad sam se setio, prvog dela račanice, ovo za ružičaste laži nisam čuo... Sjajno...

Link to comment

Nole kralj!
Umorio sam se kao da sam ja igrao. Sve redje pratim njegove meceve jer mi uopste nije dobro kad krene ovakvo klackanje. Sad sam ipak pogledao ceo mec jedva.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Nole kralj!
Umorio sam se kao da sam ja igrao. Sve redje pratim njegove meceve jer mi uopste nije dobro kad krene ovakvo klackanje. Sad sam ipak pogledao ceo mec jedva.

ja sam, posle duge tradicije sporadičnog gledanja noletovih mečeva, ovaj odgledala skoro ceo, mislim, sve bitne momente osim poslednjeg tb

neverovatno je kako se čoveku istanje živci za ovo

 

pa jbmti, kao da sam juče gledala onaj jebeni madrid koji je noleta košta cele te 2009-te pa možda i 2010-te

i meni je trebalo dosta da se od tog meča oporavim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...