Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • dùda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Dobro, ko zna koliko tenisa je pogledao ali ipak... mozda vredi zapazanja. Delpiero je majstor.

 

"Nisam dosad video lepsi teniski mec. Za mene ovo je bilo najbolje finale svih vrrmena, u stanju da u potpunosti prenese epiku sporta. Ostao sam 5 sati ispred TV-a, hipnotisan minucioznom tehnikom Rodzera i onom sposobnoscu koju ima samo Nole, da odvede nivo takmicenja iznad svih limita. Ovo nije bilo samo finale dva neverovatna tenisera nego jedna od najneverovatnijih nedelja svih sportova. Najezio sam se!"

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Au, ljudi, kakav meč. Šta smo juče gledali. Idem jutros na posao i samo vrtim pojedine scene .I dalje mi je nestvarno koliko je Novak mentalno nadmoćan, da i kada ne igra svoj najbolji tenis, pronađe u sebi to nešto što ga odvaja od običnih smrtnika.

Do četvrtog seta sam mislila da će jedini opis ovog meča biti, pobeda uz brzi zaborav, a na kraju dobismo epik.

 

Potpuno mi je simpatično bilo sve sa Stefanom. Od toga kao se mali stidi, kako je gladan, kako neće da kaže kako se zove. Ma. divno. 

Link to comment

  Od prvog Rođinog osvajanja Vimbldona (2003. godine) odigrano je 65 GS turnira. Od tih 65, Rođa, Rafa i Nolo su osvojili 54 (20, 18, 16).

  Pre čuvene 2011. godine, Rođa je imao 16 GS titula, Rafa 9, a Novak samo jednu.
  Od 2011. do danas, Rođa je, dakle, osvojio 4 GS titule, Rafa 9, a Nolo 15 (dve više od ostale dvojice zajedno).
  Na podlozi koju (sa pravom) smatra svojim prirodnim okruženjem, Rođa je odigrao 3 GS  finala protiv Novaka Đokovića. Sva 3 je izgubio.

  Kada bih gledao ovako poređane cifre, iz Rođine GOAT perspektive, u najmanju ruku bih se zabrinuo.

Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

Ajde da proverim ovde..

 

Niko se nije zahvalio sponzorima, publici, organizatorima, skupljacima lopti i slicno.

nije. to smo i zena i ja komentarisali

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Potpuno mi je simpatično bilo sve sa Stefanom. Od toga kao se mali stidi, kako je gladan, kako neće da kaže kako se zove. Ma. divno. 

 

Gde je to bilo? Pošto sam morao da napustim prenos posle intervjua igrača...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...